Kiitos Kouvostoliitto stn tunarit

Mäkikylän jätevedenpuhdistamolla laaja häiriö – Jätevettä jouduttiin juoksuttamaan Kymijokeen, jokiveden käyttöä ei suositella tällä hetkellä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nyt Tähtinen asialle!

Äänestä

Pysähdy♥Kotkassa
Kotka on tullut jaetulle 1.sijalle matkailulehti Mondon äänestyksessä parhaista kotimaan kohteista
Matkailijat arvostavat etenkin kaupungin tunnelmaa,joka nousee kyselyssä parhaaksi kaikista kotimaankohteista. Etenkin kaupungin merellisyyttä arvostetetaan.

Olisikohan toinen jaetulle sijalle tullut Kouvola, nähtävyytenä rautatie asema.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mäkikylän jätevedenpuhdistamolla laaja häiriö – Jätevettä jouduttiin juoksuttamaan Kymijokeen, jokiveden käyttöä ei suositella tällä hetkellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu