Hyvää yötä

Aikuiselle naiselle nuku hyvin.
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Nuku sinäkin hyvin, tuleva rakkaani!

Äänestä

Kiitos. Nuku sinäkin.
Omin tämän aikuisena naisena.
Täällähän voi tuntea itsensä ihan pennuksikin 🙂

Äänestä

Hyvää yötä multakin.

Äänestä

Samoin!Täältä palstalta pitäis päästä eteenpäin....mitä ehdotat?

Äänestä
  • Perinteinen kirje olisi ihana. Vaikka töihin.
    Tosin en tiedä miten näitä asiota nykyään ilmineerataan jos tykkää toisesta...
    Widdu.... Alkaa taintumaan uneen koska aamulla herätys ja viinistä nukutus 😅😴

    Äänestä

Aikuinen nainen mä oon, en enää eksy maailman tuuliin. EEEEEEEEEEEEEEEn vapauttas tahdo riistäää, tahdo eeeeeeeeEEEEEEEEEEN itsenäisyyttäsi riistääää

Äänestä
  • Siinä on paljon eetä, tykkään 😉

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Siinä on paljon eetä, tykkään 😉

    E❤️

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Siinä on paljon eetä, tykkään 😉

    Niinpä mutta minä tykkään kun on Mmmmmiä.....

    Äänestä

Kauniita unia loistavalleni ❤

1Äänestä

A = Aikuinen

Äänestä
  • Pus

    Äänestä

Hyvää yötä aikuiselle, mutta nuoremmalle miehelle!

1Äänestä
  • Hyi vit

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hyi vit

    Näitkö jonkun ton tekstin takana? Ei kannata

    Äänestä

  • Kiitos sinulle hieman vanhemmalle naiselle ja sleep well...Sähän voit huomenna aprillata mua sanomalla vaikka että sä oot niin kiva...sit asia selviäisi pilaksi ja mä masentuisin....byääääh !

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Näitkö jonkun ton tekstin takana? Ei kannata

    Melko epätoivoista ja epätodelliata toimintaa minunkin mielestäni.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kiitos sinulle hieman vanhemmalle naiselle ja sleep well...Sähän voit huomenna aprillata mua sanomalla vaikka että sä oot niin kiva...sit asia selviäisi pilaksi ja mä masentuisin....byääääh !

    Hän on ihana, mukava, haluttava, fiksu, ja minulle hyvin rakas. Ei tuon sanomiseen tarvitse piloja! 😆 Voisin sanoa ihan kasvokkain saman, jos olisimme kahden ja tietäisin, että en ahdistele sanoillani. Ei minua mikään muu pidättele! Olen hänelle kiinnostukseni kertonut kahdesti, vaikka siitä on jo aikaa (selkeästi ennen koronaa). Jos hän haluaisi, palaisi tai olisi jo palannut asiaan... Ei ole kovin vaikea kirjoittaa, että mietin mitä silloin sanoit ja mietin oletko vielä samoissa ajatuksissa.

    Äänestä

Öitä vaan ilkikuriselle nuorelle herralle🌛

Äänestä

Kyllä nukun ...

Äänestä

Hyvää yötä ihanuus 😉 ❤️

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Aikuiselle naiselle nuku hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu