Niin, onko ihan turvallista asentaa, tai mikä homma se nyt onkaan ku monilla crack sivuilla tulee se joku activeX homma siihen eteen, eikä ilman sasennusta saa kamaa ulos?
crack sivuista....
teks
3688
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
niin pystyt lataamaan, eikä tule ne active X kompon. koneeseen.
Eikä niiden lataaminen todellakaan ole kovin järkevää, ellet sitten ole lahjoittamassa konettasi niille?
Tere! Itse tiedän todella paljon crackkäyksestä ja olen sitä harrastanut kauan jo.
Ota aina huomioon että crackeissa on suurimmaksi osaksi viruksia. Mutta ei aina. On sivuja missä on cräkkejä mistä ei saa viruksia ja taas joillain cräck sivuilla on taas cräckkejä mistä saa viruksia. Ja aina melkein kun avaa serials sivuja,linkkejä jne niin tulee varoitus. Se taitaa tulla javasta se varoitus. Eli se varoittaa että sivu asentaa konellesi ohjelmia mutta aina muista laittaa siihen että no eli ei. Elä missään tapauksessa paina yes eli kyllä. Silloin tulee koneelle satoja vaikoilu ohjelmia kerralla. Kerran testasin.En toista kertaa paina yes. Onnellista cräkkäilyä sinulle!
te ette varmasti itse osaa crackata mitään. Kyllä ne crackit joku muu on tehnyt teidän puolesta. Te vaan asentelette ohjelmat click-click.