Sun lähellä on niin hyvä olla, ihan vain olla. Sun kanssa juttelu on niin luontevaa. Voi sanoa mitä mieleen juolahtaa. Sulle voi hymyillä - ja myös itkeä - tarvitsematta miettiä miltä näyttää. Uskoisin että sun koskettaminen olisi yhtä luontevaa kuin oma iho. Pelottaa, ettet sä tunne tästä taiasta mitään.
Etkö tunne samaa
Anonyymi
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
”Sulle voi hymyillä - ja myös itkeä - tarvitsematta miettiä miltä näyttää. ”
Hiukset sekaisin, meikit poskilla, alasti kaikki vartalon epäkohdat näkyen...?
Vai haaveiletko vasta täydessä
Tällingissä jostain puolitutusta joka ei arkiminästä näe kuin sen mitä näytät julkisilla paikoilla?
Hän on nähnyt mut heikoimmillani. Ja tarkoitan todella alhaalla. Eikä se muuttanut mitään. Luotan häneen täysin. (En käytä meikkiä enkä piiloudu minkään taa.)
Näin koen myös hänen suhteensa.. - sivusta
Jätä v rauhaan sä et kelpaa sille
Antaa V:n kertoa se itse... Hassua kyllä, kirjain osui:)
Totta kai se osui kun tiedän kuka olet ja mitä kaikkea teet jokaisella on tapansa mutta myös rajansa kaikella
Et voi mistään tietää mua, anonyymipalstalla. Se siitä.
Nyt on sekopäistä settiä palstalla taas, valitsetko kenties joka viikko uuden kirjaimen tai jotain? Tällä viikolla vee, sitten pee ja seuraavaksi jee? sivusta
Ihana aloitus, puhuttelee minua paljon. Näin tunnen hänen suhteensa. Tunne että tulen hyväksytyksi omana itsenäni alastomimmillani..
Mä kyllä jännitän mutta tulee sillai turvallinen olo, että se ei ole sellainen joka nauraisi päin naamaa.
tuo taika sana, ei nyt tehnyt yhtään eikä tehnyt, mitään.
maantasalle ei kuittailla, kokeilusi käytäntöä, ei tahdota jäljittä kesken......
rauhallista illanjatkoa, turvallista.
kesken.
https://www.youtube.com/watch?v=Tpl6ncyxLGw
en tunne kuin koirani, jolla ei milloinkaan ollut sun ominaisuuksiasi.
KYTÄT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Q-doMtLW_Wk
Siinä unessa kaikki oli luonnollista
No se on varmaan vähän sitä tunnetta, että toinen on puuttuva puolikas ja että sitä ei vierasta yhtään.