Nyt tuli ongelma moottori sylki öljyt ulos, kolisi ja jämähti kiinni Skodassa, RomuKeinänen hakee sen pois. Mitä luotettavaa Toyotaa suosittelette tilalle? Kiire on.
Voi turskatti
Anonyymi
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Aina se on skodukoissa eli skeidoissa tuo sama, että päästää kurat maastoon. Hirveitä saastepommeja. Tojotalta otat minkä vaan niin toimii
Nolo omapoika yrittää olla ovela.
Ihan turhaan sellaista kyselet. Ei sinulla poloisella ole varaa sellaiseen laatuautoon kuin Toyota.
Toyota pelittää kaikilla malleilla. Siitä vaan valitset itselle sopivan. Harmi juttu tuo Skoda. Oliko takuu vielä voimassa? Kaksi vuotta niissä taitaa olla takuu.
Skodan takuu raukeaa yleensä käyttäjän virheeseen. Se on tapana tuossa voltsvagenin maailmassa.
Ja taas valheella onneen, surkeaa yritystä ja onnetonta toimintaa Toyotafanin toimesta.
Ja kas kumma kun tuollainen tapahtui pian sen jälkeen kun täällä alettiin kirjoittelemaan Toyotan moottorien kolinoista ja lohkojen murenemisesta.
Taitaa olla tiukka paikka Toyotan omapojalle myöntää kuinka suurta paskaa Toyotan autot ovat nykyaikana ja mitä uskomattomampia vikoja ja heikkouksia Toyotasta ilmenee viikottain.
Ei skoodan tai vw:n moottorit tahdo kestää vaikka niihin joutuu lisäämään öljyä vaihtovälillä 20-40 litraa uutta öljyä.
Voi toyotatero ressukoita.
Kyllä teillä vaan on tosi huono itsetunto.
Ja v...ttaakin niin vietävästi. Vaan koettakaa sinnitellä öljyinenne.