Onko tämä merkki ihastumisesta

Anonyymi

Jos miehellä ottaa eteen esileikeissä ja oikeastaan pelkästä kosketuksesta tai pususta, mutta kun oltiin alkamassa tositoimiin lerpahti.

6

128

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jännitys ja suorituspaineet. Kun aikaa kuluu niin nuo jää pois itsestään 8)

      • Anonyymi

        Jännityksen lisäksi kyseessä voi olla myös ylipäätänsä pitkä aika siitä, kun edellisen kerran on ollut yhdynnässä naisen(?) kanssa. Jos mies on tyydytellyt pitkään vain itseään, niin se pitää ikään kuin lunastaa takaisin "parisuhdeseksiin". Korjaantuu alle viikossa.


    • Suorituspaineita, siks ei ole itsellä ollut yhden illan juttuja. Toiseen kun on tutustunut niin pääsee paineista. Ei tartte "leikkiä" sitä pano konetta. Sitten miettiä mitkäköhän pisteet naineen antais suorituksesta. Itse tykkään vakioseksi suhteista kun en seurustele. Ei tartte elää puutteessa ja oppii tietämään mitä toinen haluaa. Seksistä puhutaan avoimesti sekä fantasioista.
      Olen 2 kertaa ollut kimppakivassa 2M 1 N. viimeksi oli oikein rento tunnelma. Olin jutellut ja ollut naisen kanssa ennen yhdynnässä. Nainen osas heittäytyä. Ekalla kerralla tuli noin vaan Lahteen äkki varoituksella. Otti minut minut kyytiin. Ajoi sivutielle. Lähdettiin kävelemään kuntopolkua pitkin. Sitten toi tutustui minuun lähemmin. Otti kaluni esiin ja otti syrjemmällä suihin. Naislenkkeiliöitä meni ohi. Kyllä ne varmaan jotain huomas kun ukolla on housut kintuissa ja nainen polvistuneena etteen?! Perhana oli jännittävä tilanne mutta tavallaan kiihottava samalla. (oli kyllä härski nainen joka yllätti) Naisella oli isot tissit esillä joita puristelin kun kaluni oli käsittelyssä. Tyynesti nainen otti poskeen ja nieli spermat. Sitten heitti minut samaan paikkaan mistä otti kyytiinkin ja jatkoi matkaa kaverillensa. Sanoi että ens kerralla sitten pannaan ja niin pantiinkin. Sitten oltiin jo 3 kimpassa. Voi kun tollasiin naisiin törmäis.

      • Niin oltiin puhuttu fantasioista netissä. Nainen tulkkas fantasian näin ja tykkäs suihin otosta. Sääli kun ei saatu toista naista kimppaa. Oli tulossa mutta ei sitten uskaltanut. Bi nainen olisi saanut ottaa suuihin tältä toiselta naiselta. Tämä iso tissinen oli kokeilun haluinen vaikka ei ollut sillee naisiin päin kallellaan. Nainen kuulemma osaa paremmin antaa toiselle naiselle suu hoitoa?! Noi noi bi naiset väittävät.


    • Anonyymi

      Omasta kokemuksesta voin kerto että jännitys voi olla syynä. Minä olin ihastunut (tai olen vieläkin ihanaan naiseen joka on puolisoni tällä hetkellä) monta vuotta ennen kuin harrastettiin seksiä selvinpäin. Muutama känni seksi oli alla. No ekat kerrat selvinpäin oli tuskaa. Suudelllessa ja kiehnatessa kalu oli räjähtää mutta sitten kun piti alkaa kunnolla puuhiin niin kalu lerpahti. No tästä tulee helposti naiselle epävarma olo. Minua kaluni käytös ärsytti. Kostea lemmentarha nenän edessä, just se mistä on pitkään haaveillu ja kalu ihan velttona. Seuraavalla kerralla ota rennosti. Puhu rauhassa tuhmia vaikka ilman kosketusta itseäsi hyväillen. Varmasti alkaa kalukin toimimaan kun ei hiillosta eikä ahdista. Riettaita hetkiä teille.

    • Anonyymi

      Se on koomista kun varsinkin pojat rehvastelee seksi osaamisellaan ja ovat puheiden perusteella niin kuninkaita sängyssä. Ja sitten meneekin jännityksen takia akti pilalle. Ottaa varmaan itsetunnolle paljon, onhan nuo häpeällisiä tilanteita

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      177
      1570
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      103
      782
    3. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      735
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      203
      598
    5. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      48
      546
    6. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      126
      546
    7. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      50
      528
    8. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      37
      526
    9. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      15
      510
    10. toivottavasti kohta jo kohdataan

      😍😍😍😍😍 sinua olen odottanut varmasti koko elämäni
      Ikävä
      25
      493
    Aihe