Mieti asioita

Mieti näitä asioita:
Auto -
Akka -
Alkoholi -
Avioero -
Apteekki -
Arkku ---
8759
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Abortti!

Äänestä

Vaikuttaa kiikuntekijän muistilistalta. Mieti nyt kuitenkin vielä kerran!

Äänestä
  • Kyllä. Kaulakiikkua suunnitteleva on ajanut autolla alkoholin vaikutuksen alaisena ja vieläpä akkansa yli. Tästä seuraa avioero. Apteekin kautta saadaan akka arkkuun.

    Äänestä

Ja lopuksi seisoo aamen!

Äänestä
  • Kaikki alkaa A:lla.

    Äänestä

Siinä on monella aivot saaneet raksuttaa.
On joillakin hermotkin kiristyneet.

Äänestä

Anoreksia näin näin paastonjälkeen👹!.

Äänestä

eipä kannata .se on eri asia jos sydämmelläsi ei muita.kun olet vapaa kuin taivaan lintu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mieti näitä asioita:
Auto -
Akka -
Alkoholi -
Avioero -
Apteekki -
Arkku ---

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu