Sitten kun merkkipaalu on täytetty. Saat sen etunimelläsi varustettuna tänne ja sen jälkeen en enää kirjoittele sinulle. Sitä ennen käsitellen täällä vielä joitakin asioita, jotka vielä vaivaavat. Voi olla jo ensiviikolla tai seuraavalla, mutta toukokuulle asti tuskin menee.
Naiselle idässä
Jätän lopulliset hyvästit
21
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Eiköhän ne ole jo jätetty ja aivan yksipuoleisesti?
- Anonyymi
En ole minä vielä jättänyt. Muista en tiedäkään ja se on aivan sama mulle.
- Anonyymi
Tämä on mun viimeinen yö täällä joten myöhästyit. En kirjoita enkä lue. Ei tule viesti perille vaikka yrität.
- Anonyymi
No eipä tämä sinulle ollutkaan..
- Anonyymi
Älä viitsi. Uhkailet taas. Juurihan rinnakkain päädyimme liikkumaan. Mökillä, saunassa, huolehditaan toistemme fyysisestä ja henkisestä hyvinvoinnista, seksuaalisesta, kun emme voi suuremmassa suhteessa vielä olla. Rakastan sinua niissä rajoissa joissa nyt voin rakastaa, sitähän peräänkuulutit kauan. Hyväksyn rajamme sellaisenaan, sillä kunnioitan sinua ja omia rakkaitani. Eikö se ole rakkautta?
- Anonyymi
Teet ihan niin kuin katsot parhaaksi, minä en olisi voinut juuri tämän enempää tehdä.
- Anonyymi
Ei sinulla mitään tehnyt...
- Anonyymi
Mikä merkkipaalu? Onko pks vai muu suomi?
- Anonyymi
Sen tiedän vain minä. Ei mene pks.
- Anonyymi
Muistathan laittaa viestin loppuun myös oman nimesi. Molempien oikeat nimet, ei keksittyjä, jotka tiedät vain sinä🤨.
- Anonyymi
Tätäkö toivot? Olisi ihana nähdä nimemme vierekkäin vaikka kuvitellusti niin että J rakastaa E. Näppiksellä en ole vielä niin kirjoittanut..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tätäkö toivot? Olisi ihana nähdä nimemme vierekkäin vaikka kuvitellusti niin että J rakastaa E. Näppiksellä en ole vielä niin kirjoittanut..
Jos kuitenkin jätät molemmat nimet mainitsematta. Ajatuksia saa purkaa mutta ajatuksesi ei kuitenkaan ole absoluuttinen totuus vaan sinun totuus.
- Anonyymi
Harkitsen asiaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Harkitsen asiaa.
Lyhyen harkinnan jälkeen päätin, että siihen tulee vain naisen etunimi. Asia on päätetty.
- Anonyymi
Tulevalla viikolla tulee todennäköisesti täytetyksi. Nyt tässä mietin sen ajan että mitä kanssasi sitten tulen tekemään. En todennäköisesti mitään ja saat viestisi, niin loppuu tämä kaikki ainakin minun osaltani. En vain enää jaksa.
- Anonyymi
Otsikolla merkkipaalu saavutettu?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Otsikolla merkkipaalu saavutettu?
Sovitään näin.
- Anonyymi
Voi rakas. Yritän nyt selvittää ne asiat täällä ja muualla jotka vaativat selvittämistä välillämme. Ne ovat minun osallani suuria elämää muuttavia päätöksiä kuten tiedät. Sinä olet elämäni suurin rakkaus. Tilanteeni on vain niin vaikea. Haluan olla elämässäsi mukana. Sovitaanhan vielä miten.
- Anonyymi
Ok.
Kiitos.
Oikeastaan tuota kaipasinkin.
Vihjailuja jo pikkuhiljoo its3stäsi. - Anonyymi
Laita se jo samantien.
- Anonyymi
Merkkipaaluja on monenlaisia?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.922147Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin
Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n422105Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi501845Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan751370- 861261
Kastaa ja upottaa on eri sanat
Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan2191151Uskomatonta touhua!
Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki311080Oliko se oikeasti epäselvää
sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men561023- 67946
Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?
Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.285910