Raw ja smackdown aletaan näyttää telkkarissa taas jälleen sub kanavalta. 9.4.2021 tulee raw ja 10.4.2021 tulee smackdown.
Ja siitä joka viikko perjantaina ja lauantaina
raw ja smackdown
6
1758
Vastaukset
- Anonyymi
Raw tulee uusintana sunnuntaina ja smackdown tulee uusintana maanantaina. Lisäksi tulevat myös mtv palveluun. Toivottavasti keräävät kannatusta. Onneksi ensi esitys ei ole sunnuntain ja maanantain välisenä yönä niin kuin aikoinaan. Aikoinaan siirsivät mahdollisimman vaikeeseen ohjelma aikaan ettei muut kuin tosi fanit seuraisi.
- Anonyymi
Eikös sillo aikasemmin tullut myös sub kanavalta ennen kuin se loppu?
- Anonyymi
Subilta tuli 5-6 vuoden ajan, myöhemmin tuli vielä maksulliselta mtv3 maxilta ja urheilukanavalta.
- Anonyymi
Taitaa loppua alkuunsa kun on juuri huomattu tutkimuksissa että tällaisten katseleminen on aiheuttanut lapsille ja nuorille väkivaltaisuutta.
- Anonyymi
Vaikka loppuiskin niin, porukka kyllä näkee youtubesta noita.
- Anonyymi
Nyt on ensimmäiset jaksot subilta katsottu. Kyllähän RAWin kohdalla kolmesta tunnista tuntiin tiivistäminen tuntuu. SD:n kohdalla tilanne ei yhtä paha kun on tiivistetty kahdesta tunnista tuntiin.
Kolmen tunnin RAWit ovat kyllä aivan liian pitkiä vakituisellekin seuraajalle. Kaksikin tuntia on myös turhan pitkä. Jos WWE tekisikin puolitoista tuntisia jaksoja, niin olisi ideaali. Tarkoittasi nykyisestä 45 minuutista 15-20 minuuttia pitempi jakso.
Youtubesta josta ei enää pysty jaksoja katsoa johtuen Subin ja WWE:n välisestä sopimuksesta pystyi aiemmin katsomaan kaksituntisia versioita, joista SD oli täysimittainen ja RAW 2/3.
Tunnin jakso tarkoittaa noin 45 minuuttia varsinaista ohjelmaa ja loput 15 minuuttia mainoksia.
Kahden tunnin jakso tarkoittaa noin 1 tuntia ja 30 minuuttia varsinaista ohjelmaa ja loput 30 minuuttia mainoksia.
Kolmentunnin jakso tarkoittaa noin 2 tuntia ja 15 minuuttia varsinaista ohjelmaa ja loput 45 minuuttia mainoksia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.34712017Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko453556- 813144
IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan1172898- 972787
S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam592593Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e1592516Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.2742403- 451501
Kun aika on oikea niin
Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �151488