Taas se alkaa kun lumet suli niin saa kuunnella noiden pikku äpärien mopojen huudatusta kylällä yö myöhään, menis nyt hoitoon jo tai keulisi ympäri viimeisen kerran.
Mopojonnet
14
847
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllähän se nyt aina lintujen viserryksen voittaa, vai mitä.
- Anonyymi
Jep
- Anonyymi
Osta kaljasalkku ja mene mukaan keulimaan,nakkejakin voit ostaa kun ollaan Nakkilassa.
- Anonyymi
Pyydä Jonnet luoksesi kaljalle niin silloin eivät ainakaan ajele, ole heille ystävällinen ja kysy kun Jonnet lähtevät tarvitsevatko he bensarahaa.
- Anonyymi
Kyllä MC-JONNET lyijyä tottelee. Kokeile vaikka.
- Anonyymi
Älä vaan lyijyä käytä, on ne tosi hurjia nuo MC- Jonnet, joten parempi olla vaan kotona.
- Anonyymi
Onnipekan oven edesä oli tänäänkin senteistä kii ettei pari mopojonnea ajanu lapsen päälle. Mikä ihmeen kiihdytyskaista se parkkipaikka on?
- Anonyymi
Kiinteistön omistajankin luulisi puuttuvan epäkohtaan omistamallaan alueella
- Anonyymi
Joo ei noilla räkänokilla liiku ku muutaku ehkä silmät päässä jos nekään.
- Anonyymi
MC Jonnet saavat haastajan mopotytöistä nimeltään MC Jonnat.
- Anonyymi
Rauhassa vaan odottelee niin kyllä luonto huolehtii,eteen tööttäävän auton tai lastenrattaiden muodossa..parku taas kuuluu taivaaseen saakka kun oma kullannuppu kulkee lopun ikänsä vihanneksena lanttuvammaisena ,elämä on paha rasti toisille.
- Anonyymi
Lanttu vammasia nää kullannuput on jo ennestääki
- Anonyymi
Älkää aina valittako seniilit! Antaa nuorten mopoilla!
- Anonyymi
Ei siltikään tarvi öisin muita häiritä pitäisihän täysijärkisten ymmärtää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431071No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall194921Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38755- 14680
Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21670Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä29663- 37663
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46607Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .17603