Miksi pitää olla niin ilkeä? Okei, ymmärrän hyvin etten sinua kiinnosta millään tasolla. Olen häiriöinen tapaus kaikkien ja varsinkin sinun silmissäsi. Olisi silti joskus kiva ajatuksia vaihtaa. Sehän on herralle liikaa varmaankin.
Vihastuttaa
Anonyymi
3<50
0Äänestä
Vastaukset 3
Vanhimmat
Sekunnin murto-osan olen aina silloin tällöin nähnyt sinut "kansan" silmin, ja ymmärrän siksi tekemäsi vaikutelman, se on ehdottomasti juurisyy vaikeuksiesi taustalla. Ja lisäksi sinulla on vaikeuksia ymmärtää sanotun merkityksiä, luet vain pintatasoa. Voimme keskustella, saat puhua suusi puhtaaksi, ja kerron mikä on mennyt vikaan tulkinnassasi
Nussia sä oikeasti haluat mun kanssa nii turhaa sä yrität esittää ettei sulla olis tullu mitään mustasukkainen tunneta ja nyt tietenkin sait syyn ottaa niitä kuvia esille kun mä en pystynyt näytellä ettei mulle tule mustasukkainen olo kun kirjoittelet täällä niitä sun entisiä kokemuksia nii kyllä meni hermo nii paljo että huomenna mä petän sinua. Kerro sitten että eikö yhtää tullut hermostunut oloa
Kun puhutaan yksityisyyden loukkauksesta, tällaiset kommentit on yksinkertaisesti sairaita. Tiedätkö itse olevasi vastuuton?