En pysty, liikaa sattunut. Oma syyni. En halua kuulla sinusta nainen, koska pelkään kuulla, että rakastat toista.
Liikaa sattunut.
19
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Sama pelko minullakin sinusta
- Anonyymi
Sama juttu minulla miehen suhteen.
- Anonyymi
Minä en taas halua kuulla että
-ei kiinnosta. Ei ole selvitettävää. Jätä mut rauhaan
Sekopää
Enkä halua joutua uudestaan tilanteeseen jossa joudun abortin tekeen kun se on pitäny mua panonaan ja vaihtanu toiseen kun on saanu kellistettyä - Anonyymi
Sattunut? Etkö kestä edes sitä, että nähdään?
- Anonyymi
Joo, voihan siinä aina saada osumia, jos pistää ittesä alttiiksi. Varovainen säästyy paljolta murheelta.
- Anonyymi
Se on just näin. Enää en laita itseäni alttiiksi. Millekään.
- Anonyymi
Mutta jää varmasti paitsi myös rakkaudesta...
-osaton
- Anonyymi
Harmi, koska rakastan yhtä aika paljonkin.
- Anonyymi
Rakastan vain sinua. Toivottavasri sinäkin minua.
- Anonyymi
Naiselle tämä naiselta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Naiselle tämä naiselta.
Tykkään susta kovasti. Kyllä me pystymme. Oli ikävä pääsiäisenä. Kaiken uupumuksen keskelläkin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tykkään susta kovasti. Kyllä me pystymme. Oli ikävä pääsiäisenä. Kaiken uupumuksen keskelläkin.
Minäkin tykkään susta. Haluan viereesi. Kyllä pystytään. Minun pitäisi päättää pian, mihin suuntaan lähden.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minäkin tykkään susta. Haluan viereesi. Kyllä pystytään. Minun pitäisi päättää pian, mihin suuntaan lähden.
Ihan liikaa tykkään. Se saa mut ylittämään rajoja.
- Anonyymi
En pysty minäkään enää. Me tarvitaan molemmat joku joka uskaltaa rakastaa. Ei meistä kummastakaan ole aloitteita tekemään. Siksi meistä ei voi koskaan tulla mitään. Kumpikaan ei vaan pysty tähän.
- Anonyymi
Onhan noita aloitteita tehty jo monta. Pitää vaan päättää missä asennossa.
- Anonyymi
Hyvää yötä nainen, toivoo aloittaja mies. Minulla on semmoista tuskaa sydämessäni, että olet ainoa ihminen kenelle voisin siitä kertoa ja itkisin vaan siitä kertoessani. Tiedätkö, on omallalaillaan kiva olla surullinen rakkauden takia, eikä mitään niin hyvää syytä olekaan olla surullinen tai iloinen kuin rakkaus. En ole mikään mestari naisasioissa lievästi sanottuna, liian arka ollakseni, sinun onneksesi tai epäonneksi, kuinka nyt haluat asiaa katsoa.
- Anonyymi
Kirjoitit aloitukseen, ettet halua hänestä enää kuulla. Se kertoo tarpeeksi tilanteesta.
- Anonyymi
Ei sun tarvi uskaltaa, ymmärrän. Olisin halunnut edes kerran hoitaa sitä tuskaa sydämestäsi. Jotta sun olisi edes vähän parempi olla ja elää. Jos ei muuta. Hyvää yötä.
- Anonyymi
Olet aloittaja miespuolinen minä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset22617140Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"16912184Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El415970Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään644852MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny134766Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.193947Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta843575Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html1353004S- ryhmän Israel boikotti sai Päivi Räsäsen repimään pelihousunsa?
Räsänen vertaa S- ryhmää natseihin.2581405- 851021