Moskeija Ylivieskaan

Pitäähän sellainen tänne saada, Kun kohta otetaan niitä Isisläisiä pitäjäänkin. Islam nousee tulijoiden mukana, Ja se on hyvä asia..
1579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Isisläisiä ei saa jättää pulaan.

Äänestä
  • Ei niin onhan heillä kova hätä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei niin onhan heillä kova hätä.

    Jihadistit tuovat jännitystä. Ikinä ei tiedä missä seuraava isku ja räjähdys..

    Äänestä

Al-Holista tuotava lisää...

Äänestä
  • Tulevaisuudessa tuo kirkko muunnetaan moskeijaksi. . .

    Äänestä

Oman kansan etujen ajatteleminen on haitallista...

Äänestä
  • Nii on ja suomi tarvii työvoimaa kamelikuskit on vanhasenkin mielestä hyvä juttu suomelle samoin yhdellä työllä ei suomityömäisen pidä tulla toimeen

    Äänestä

Pyramidi se on

Äänestä

Pajukoskessa jo minareetit valmiina

Äänestä

Rouva Saarikko toi muutama viikko sitten esille toiveensa,että Suomeen on saatava 10 000 monialaosaajaa Syyriasta joka vuosi.Että kyllä se Moskeijakin vielä tulee Ylivieskaan.

Äänestä
  • juutuuupista voi katsella noita moniosaajia,hyvin osaavat hommat,

    Äänestä

  • Saarikko itse vois muuttaa sinne idoliensa maahan, vaikka somaliaan tai irakiin. #saddam

    Äänestä

Kepu on pettänyt kaikki, Ja häpäissyt itsensä totaalisesti.

Äänestä
  • Eiköhän siellä ole olleet nämä Persupöljäkkeet Ano etunenässä pöljäilemässä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eiköhän siellä ole olleet nämä Persupöljäkkeet Ano etunenässä pöljäilemässä.

    Jaa hallituksessa ???? PS EI ole hallituksessa, pitäisi sen jopa sinun tietää. Ja ano EI kuulu PS puolueeseen, senkin sinun pitäisi tietää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pitäähän sellainen tänne saada, Kun kohta otetaan niitä Isisläisiä pitäjäänkin. Islam nousee tulijoiden mukana, Ja se on hyvä asia..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu