Että en pysty elämään ilman yhtä miestä. Meneekö liiallisuuksiin? Oikeastaan tuntuu siltä, että toivon kuolemaa, jos en saa häntä. Jospa korona tulisi ja korjaisi minut pois täältä kärsimästä.
Minusta tuntuu siltä
11
73
Vastaukset
- Anonyymi
Taidat olla varsinainen yhden naisen kreikkalainen tragedia shöy
- Anonyymi
Siltä kuulostaa.. Mutta jaan tunteen erästä naista ajatellen. Nytkin haluan vain kipeästi hänen luokseen. On niin huono olo ilman häntä. Lapset on niin en aivan kuolemaa toivo, mutta ei ole kaukana..
- Anonyymi
olivat laittaneet jo hautakivimainoksen tähän alotukseen
- Anonyymi
Se on kuitenki vaan ihan tavallinen kuolevainen, hikinen, piereskelevä, mököttävä, omatahtoinen, suuttuva, jäkättävä, kyllästyvä ihminen.
- Anonyymi
Taitaa olla ja riitelevä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Taitaa olla ja riitelevä.
Ihana ❤
- Anonyymi
Koronaa ei saa kun rakastaa
- Anonyymi
Se ois kyllä hyvä bonus ja muitakin on.
- Anonyymi
Jättäkääpä ne vanhat ihmiset nyt vaan rauhaan. Kuolevat sitten, kun aikansa on täysi, samoin kuolette te, joilla ei ole muuta tekemistä kuin trollata palstoilla säälittävät pellet.
- Anonyymi
Henkinen tasapaino on aika monella täällä hakusessa, vaikuttaa siltä.
- Anonyymi
Monella? Yksi ihminen ei siis voi trollata eri henkilöllisyyksiä esittäen? Aloitus ei siis todellakaan ole kenenkään naisen kirjoittama.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860
Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli379291"Mä elän vieläkin"
Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn323811Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman
Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi802413Pate Mustajärvi on kuollut
Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html1182350Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan
Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on251925Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?
Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.331646Miten ikinä kelpaisin sulle
Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait151580Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää
Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.311396- 711247
Esko ja Martina viettävät joulua
Entisen avioparin joulunvietto on ylittänyt IS uutiskynnyksen1721032