Väre on luotettava, riittävän suuri sähköyhtiö hoitamaan monen pienen kaupungin sähkönmyyntiä. Pienillä maalaiskaupungeilla ei ole enää järkeviä resursseja vastata tulevaisuuden haasteisiin. Sieltä on tullut niin naurettavan halpoja tarjouksia, ettei mitään järkeä edes harkita muuta yhtiötä.
Väre on todella edullinen
12
53
Vastaukset
- Anonyymi
Tuollaiset ovat tulevaisuuden rahasampoja kuten vesilaitokset . Heillä on laskunlähetys oikeudet se takaa mahdollisuuden rahastukseen .
- Anonyymi
Jännää ihanko totta
- Anonyymi
Keskeisen Suomen laadukkainta sähköä tuottaa Väre. Sen laadun oikein tuntee sormenpäissään.
- Anonyymi
Minusta Väreeltä ostetulla sähköllä lamputkin palavat kauniimmin.
- Anonyymi
Minusta palanut lamppu on sammunut ? Eiks jeh ?
- Anonyymi
Väreen sähköllä lamput syttyvät jo ennen katkaisijan painamista. Se on ennakkosytytys. Vain Väreeltä.
- Anonyymi
Väreen sähkölasku on niin naurettavan halpa, että kuvittelin sen olevan vitsi. Totta se kuitenkin on. Vaikka kaikki kodin laitteet huutaa täysillä, ei saa muutamaa kymppiä enempää menemään kuukaudessa.
- Anonyymi
Me kaikki viherpeukalot hankimme Väreen sähköä kasvattamoihimme. Edullinen sähkö alentaa kilohintaa markkinoilla.
- Anonyymi
Värehän myy sähkönsä lähes omakustannushintaan. Erittäin vastuullista ja arvostettavaa.
- Anonyymi
Katselin MTV uutisia, tuli sähkötarjous esille .
Kiinnostuin kun kesällä, loppuu määräaikainen .
Tämä oli joku Väre yhtiö joka tarjoaa huippu edullisesti sähköä ! , hintaan 2.43 st/kWh ja kuukausi maksu 0 €.
No katsoin mitä muualta saisi ,ja löysin mm Karhu
voiman tarjouksen 6.95 st/kWh ja 0.99;€ kk
Eli n .5 st/ kWh ja muitakin saman tasoisia löytyy! - Anonyymi
No nyt siten kävin kilpailuttamissivuilla, tuo Karhu Voiman tarjouksen lisäksi , olihan siellä mm:
Lumme energia 2.99 st/kWh kk maksu 0.19 €.
Ilmatar sähkö 25.09 st/kWh kk 0 € ,siis ei maksua .
Enkö olekin kova tutkimaan? - Anonyymi
Väreeltä erikoisen hyvä tarjous! Joka toinen kilowatti ilmaiseksi ja joka kolmas puoleen hintaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1313950- 193455
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans173397- 793337
Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe613244- 492991
- 292905
- 542657
- 742628
- 192377