LAHDESSA 32,5 m2 YKSIÖ MÖYSÄ/TONTTILA Tulikallionkatu 3 B
1 H Kk Kph Lasitettu parveke
Huippukuntoinen yksiö toisessa hissillisessä kerroksessa, jossa puistomaiset näkymät.
Lähellä S-market Tonttila, Lanttila, Möysän koulu ja muut koulut, keskustaan 2,9 km. Linja-auto pysäkkejä useille eri linjoille.
Taloyhtiössä on iso piha, autopaikkoja, autokatoksia, sauna, ulkoiluvälinevarasto, kylmäkellari, väestönsuoja, mankeli, pyykinpesu- ja kuivaustilat. Myös osakkeeessa on pesukoneliitäntä WC:ssä.
Keittokomero uusi keittiö, ikkuna ja tuuletusikkuna ulos ja kaapistot reunustavat seiniä.
Eteisessä vaatenaulakot, rappukäytävään tuplaovet, runsaasti kaappitilaa, alakerrassa kellarikomero, kylmiöt vihanneksille, marjoille ja pyörävarasto kelkkoja ja pyöriä varten.
Kylpyhuoneessa on pesukoneliitäntä, käsienpesualtaat, WC, peili, säilytyskaappija suihku peseytymistä varten.
Vuokra 520,00/kuukaudessa.
2 kuukauden vuokratakuu ja luottotiedot kunnossa.
Mielellään yhden vuoden vuokrasuhde.
Ei lemmikkieläimiä, eikä tupakointia.
Laaja kotivakuutus otettava.
Osake on heti vapaa muuttamista varten.
Tule asumaan mukavalle asuntoalueelle, ilman mitään huolia!
Ota yhteyttä: Näyttö onnistuu koska vain, soitto ensin ja sovitaan aika.
Tiedustelut ja näyttö Pirjo Miettinen Puh. 040-5602760
Luotettavaa asunnon vuokrausta jo 1972 lähtien mm Lahti, Helsinki, Tampere, Seinäjoki ja Alavus.
LAHDESSA TILAVA YKSIÖ LASITETULLA PARVEKKEELLA
Anonyymi
0
91
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17222247Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant739450Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297440Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va796291SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1805914Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344936HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1074591Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm984340Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo842012Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k771310