Miten voi olla ikävä ihmistä joka kohtelee muka rakastaan noin....
Pahan vanki
Anonyymi
17<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
No miten hän pahasti kohtelee?
https://youtu.be/Zk_Jf3y7Uz4
anteeksi
Sinulla on jo toinen. Menetetty peli tämä.
Kenellä on toinen?
Mitä tarkoitat? En ymmärrä. Puhutko vertauskuvilla? Sinut ainoastaan haluan. Ei ole menetetty peli.
Jossulla
Missä mielikuvitusmaailmassa sä elät? Huolestuttavaa
Minä oon semmoinen että pelottaa jos joku on kiinnostunut asioistani. Jostain syystä haluan olla salainen ja huomaamaton. Olisi kiva jos se yksi nainen tietäisi, enkä olisi salainen hänelle. Olen haastava, enkä ole siitä ylpeä. Mutta yritetään nyt pärjätä tämän luonteen kanssa joka on annettu.
Se on ihan hyvää itsesuojelun, ei kaikki asiat kuulu kaikille, lähimmille vaan. Nyt nukkumaan, hyvää yötä!
Niin ei kuulukaan. Hyvää yötä.
Salainen rakkaudessasi..?
Hävettääkö?
No kaiken se kestää, kaikessa uskoo, kaikessa toivoo, kaiken se kärsii...https://youtu.be/KrZHPOeOxQQ
En kai vaan joskus sellaista sanonut..?
Sanat ei riitä kertomaan kuinka pahoillani olen. Tein sinua kohtaan kauhean väärin, ja samalla särjin myös oman sydämeni.
Yritän saada kaiken pahuuden kitkettyä itsestäni pois. En halua olla paha. Yritän kasvaa henkisesti ja tulla paremmaksi. Se on yksi minun tehtävistä tässä elämässä.
Miten?