Nyt Anon hyökännyt verbaalisesti Suomen Poliisia vastaan! Onko Anon sittenkin vihervasemmiston agentti??? Juva seuraa tilannetta ja kerää kannattajaääniä anounymys!
Anon Turdi-testo-aine
5
85
Vastaukset
- Anonyymi
Alussa hänen käytöksensä toi ajatuksia siitä, että onkohan hänellä henkisellä puolella ongelmia. Nyt en enää epäile asiaa. Pikaista apua hän tarvitsee. Onko hänellä perhettä, joka voisi auttaa asiassa ? Voi tietenkin olla niin, että ei halua hoitoa. Monasti vaan saamme sitten ikäviä uutisia vastaavissa tapauksissa. Auttakaa Anoa saamaan hoitoa.
- Anonyymi
Joo, nyt on palikat todella sekaisin päässä.
Epäilen että aineilla on osuutta asiaan.
Tätä käytöstä ei osaa enää edes inhota, mies on sairas ja tästä ei hyvää seuraa hänelle.
- Anonyymi
Ei Ano mitään apua tarvitse, hänen ansiostaan tänne Suomi24:lle tulee paljon turhia aloituksia palstoja aktivoimaan !
- Anonyymi
Paras tapa auttaa turtiaista on se, että ollaan hiljaa hänestä.
Häirikköä mölyää sen takia, että kaipaa humiota.
Kun häirikköä ei huomioi, niin mölyämiseen ei ole enää polttoainetta ja mölyäminen hiipuu ja katoaa, kuten myös mölyäjä. - Anonyymi
Juvalla on paljon anolaisuutta. En usko että sitä saadaan rokotuksilla hoidettua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.607859Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675941Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,745459Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515333Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1094657Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1102379Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41271Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol61227Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa401077Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko471052