Jollain on ollu joskus koiranmakkaraa töissä leivän päällä. Pluton kanssa syönyt samoja ruokia.
PLUTON RUUAT
Anonyymi
512994
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 51
Vanhimmat
Eikös jupiterin
Pikemminkin Ur-anuksen
Minkä takia sinä syöt pluton ruokia ? Se ei ole normaalia. Etkö sinä ymmärrä yhtään mitä sinä teet?
Pluton ruokien syöjä ei kuulema ymmärrä jos ihmiset on kesällä onnellisia.
Raukka ei saa iloa kun on mielisairas. Minä en ainakaan sinulta lupia kysele. paina kaaliis se
Meinootko sinä saaha pluton kanssa kesällä iloja?
En oo syönä ku muutaman kerran pluton mustin murkinata.leivän piällä oli vähän.
Joku tykkää pikkupojista ja koiranmakkarasta
Vajaamielinen joka tuommosia menee tekemään. Kokeile kissanruokaa. varmasti maistuu sulle
Tämä ajelee autolla ympäri kyliä ihmisten perässä ja seuraa ihmisten tekemisiä kun tällä on niin vaikea skitsofrenia. Ihmisiä on ikäsä kiusanna ja haukkunna. Tämä raukka ei tajua
yhtään mitä tekee. matkii ihmisiä pakkomielteisesti
Tällä miehellä on TIUKKA
Tämä mielisairas puhuu semmosia että ei saa olla kavereita jollain ihmisellä.
Meinaa väkisin sotkee toisten asiat omasta mielestään. Tämä on niin tyhmäkin että ei tajua yhtään mitään
On kommentoitu ja oikein fiksusti !
Tämä syö purukumia sillon kun sitä masentaa. Ei kestä jos ihmiset näkee että on masentunut. Koittaa peitellä sitä suuta liikuttelemalla. Inhoon tätä ihmistä kun tämä on oikea ihmisten kiusaaja
Onpas plutolla ollu hyvät ruuat ku isäntäkin on syöny
Pluton isäntä esiintyy koko ajan toisena ihmisenä ja puhuu toisen suulla valheita.
mielisairaus on koko ajan pahentunu
Minkä takia pitää kävellä alushoususillaan ihmisten ilmoilla?
Kukaan ei oo pedofiilejä ymmärtäny
Söitkö lapsen suulla koiranmakkaraa?
Miehiä ahistelee ja masturboi.
Tietääkö kukkaan mistä löytyy jättikokosia vaatteita? Antakkee apua?
Tämä kantaa kuulema ekopisteelle kassikaupalla tyhjiä oluttölkkejä. Harrastanu sitä jo kymmeniä vuosia.
paskoo söi sillan alla ja huuti ku elukka...oli persiistäkkii näkyny valo ku oli nielassu naapurin taskulampun
Joko ne oluttölkit on ruvennu menemään oikeeseen osoitteeseen?
Tervepä terve, sinäpä olet Ailan Kyllikki Frimanin ja Erja Niskasen os. Ruotsalainen kaveri. kaveri ja tunnet varmaan erjankin...niinpä niin. Erjapa sylkee minua ja mainettani Ailan kanssa. Epäilläkseni yhtenä syynä on se, että Erja meni nuorena naisena makaamaan erään entisen kaverini Jani Liirin kanssa. tämä Tapahtui Joulukuun alussa 1998. Tuolloin Erja jo taisi olla kihloissa Mika Niskasen kanssa. Ja nytpä Erja pelkää että hänen tytärtään Piia Niskasta luullaan Jani Liirfin tyttäreksi. Siinäpä YKSI syy minkä takia Erja sylkee minun päälleni Iiisalmesta käsin. Toivoo tällaisilla maalitusjuoruilla saavansa minut hengiltä ihmisen, joka tietää mitä Erjan ja Jani Liirin välillä tapahtui. Erja ja varsinkin Aila ovat ovelia mentalisteja jotka selittävät, että minä olisin muka jotenkin turmeltunut perverssi ja tämän perverssiyden he selittävät nousevan pintaan sillä tavalla, että tämä tietoisuus Erjan ja janin touhuista enteilee ,muka perveirsioiden nousua pintaan. mikään perverssi en ole enkä juoru"ämmä" kerrompahan vain minkälaiset ihmiset löytyvät molempien tuttavapiiristä. Nimittäin nämä Aila ja Erja. Erjakin olevinaan muka hyvä helluntailainen...Nämä asiat Erja Ja Jani Liirin touhuista eivät ole mitään vaistonvaraisia muistikuvia jotka olisivat syntyneet äskettäin vaan kaikesta tästä olen ollut tietoinen Loppuvuodesta 1998. alkaen. Enpähän vaan viitsi enää vaieta koska ei Erjakaan vaikene..
Tässä kaverissa on autismi oikeesti. Sen takia vähän erikoista käytös. Ei varmaan tajua oluttölkkejä laittaa oikein automaattiin. Työelämässäkin oikein ollu.
Töissäkin on toiset joutuneet tämän työt tekemään kun ei tajua mitään.
Nuoremmalla iällä haaveillu että olis sumopainija. Tästä on ainakin sen näkönen tullu.
Ootko käyny onkimassa ja uimassa toisten rannassa?
Minulla jöpöttää kun luen tätä ketjua.
Koiranmakkarat on parempia,kun ihmisravinnoksi tehdyt makkarat.
Ihmisten makkarat on täynnä teurastamojätteitä ja mausteita.
Koiranmakkaroissa ei saa käyttää jätteitä,ne tehdään puhtaasta lihasta.
Sianliha.broileri,naudanliha,ym,ym.
Kun syö moppemakkaraa,niin varmaankin alkaa jöpöttämään.
Pitää testata, ehkä emäntä kiittää ja ei tuu niin kalliksikaan kuin viagra.
On niin hyvää koiranmakkaraa ollu että silmät on oikein menny kieroon joltain.
Koitahan SUMO rauhottua jo välillä.
Sumo on ihan oikea luulosairas
Syötkö jouluna koiranruokaa?
Kaikki haluaa nähdä semmosen joka on harrastanut insestiä.
Taidat olla oikea kierosilmä.
Ootko syöny peltohovissa koiranmakkaraa?
Taluttaa vaam koiraa päivät pitkät
Sumopainijat ei oo suosittuja.
Alottaja himoihtee koiran makkarata
Osta joskus uudet housut.
VINOKAS
Elä vinokas esiinny koko ajan
Vinokkaalla on epätoivonen persoona.
Joskus Pluto söi samoja ruokia kuin raksamiehet ja vielä ruokapöydästä, mutta saipa Pluto raukka kyytiä silloin.
Vinokas ja Pluto on hyvä pari.
Onko Pluto hyvä nuolemaan?
Meillä ei olekoskaan syöty Elannon makkaraa ja ajettu Ladalla. Siinä kulkee sivistyneen ihmisen ero.
Tämä vinokas on puhunut ihan koko ajan lavuaarista. Unohda jo se lavuaari
Joku on ruvennu tekemään velkaa huomionkipeyksissään.