S. Pitkäsen kasvot

Miten nainen on saanut kasvonsa tohon kuntoon? Tai siis " kauneusleikkauksia" tietenkin tehty. Mutta tälläinen tavallinen Ulla ei voi kuin kauhistella lopputulosta!
18600
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Tää nainenhan on ollut oikein ”kauneusleikkausten”konsultti siinä surullisen kuuluisassa Jylhän putiiikissa.
Oma pärstä ei toimi oiken muuten kuin varoittavana esimerkkinä niinkuin ex-pomonkin.
Lopun elämäänsä saa nyt elää ton kaltaisena pelättinä ja friikkinä.
Voi tyttö raasu!

Äänestä
  • Jos Jylhän putiikista tulee tuollaisia naishirviöitä niin en kyllä suosittelisi..........

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jos Jylhän putiikista tulee tuollaisia naishirviöitä niin en kyllä suosittelisi..........

    Jylhä itse on vielä pahempi esimerkki, muuttunut ihan äijän näköiseksi.

    Onneksi Pitkänen tipautettiin ennen loppukisaa ulos niin ehti käydä hakemassa tuoreet täytteet huuliin loppukisan tuomarointipallille.

    Äänestä

Olen katsellut Selviytyjät -ohjelmaan ja Suvi ei siinä voi poseerata, niin onpa aikamoinen kasvoiltaan. Kroppa on niitä ylisuuria tekotissejä lukuun ottamatta hyvä. Suu hänellä kattaa puolet alakasvosta korvasta korvaan ja menee puhuessa niin, että ylähuuli ja alahuuli heiluvat aivan omaan tahtiinsa. Ja se onneton on vielä koko ajan äänessä. Botoksilla on nostettu kulmat puoleen väliin otsaa ja poskipäät niin turvotettu, että tulee kissansilmäefekti... Kauheata.

Äänestä
  • Mun mielestä kuvissa ollut vielä ihmeellisemmän näköinen kuin edes Selvytyjissä... 🧐

    Äänestä

  • Nokkarustinki sieraimineen nipistetty tanakkaan pystyasentoon.

    Äänestä

Virossa vähä harjottelivat botoxin laittoa ja tommonen on lopputulos.

Äänestä

Pelkästään jo pimeässä karju kuin karju ottaa kaikki kolme jalkaa alleen ja nopeasti.

Äänestä

Juu, ei voi sanoo kauneusleikkaus vaan kauheusleikkaus😱 Ajatelkaas kun tollasen pärstän vierestä yöllä herää, nii vois saada aikamoisen slaakin 😵

Äänestä

Älkääs nyt. Nainenhan on kaunis, oikea kohukaunotar aikakin omasta mielestään!!!

Äänestä

Tää nainen oli oikeesti ihan nätti aikoinaan.
Eikö se itse näe peiliin katsoessaan ja kuviaan katsoessaan miten kauheen näköiseksi on muuttunut?

Äänestä

Paljonkohan maksaisi oikein kunnon kaljamaha ja silmäpussit.

Äänestä
  • Kaikki nuo ankkahuulet ovat minusta aina olleet naurettavan näköisiä. En tajua, miten joku pilaa ulkonäkönsä vapaaehtoisesti!? Heillä on tuo törröttävä ylähuuli aina vaaleampi, kuin muu iho, joten eikö sillä alueella kierrä edes veri? Mahtaa olla vanhetessa vielä rumempi. 😩

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kaikki nuo ankkahuulet ovat minusta aina olleet naurettavan näköisiä. En tajua, miten joku pilaa ulkonäkönsä vapaaehtoisesti!? Heillä on tuo törröttävä ylähuuli aina vaaleampi, kuin muu iho, joten eikö sillä alueella kierrä edes veri? Mahtaa olla vanhetessa vielä rumempi. 😩

    Eihän siellä kireässä kudoksessa täyteaineiden seassa mahdu verikään kiertämään.

    Äänestä

Alkaa Suvi muistuttaa oppiäitiään Jylhää, jota myös ”gorillaksi kesämekossa”kutsutaan.
Voi naisparkoja!

Äänestä
  • Epäilen etteivät itse sitä huomaa/myönnä! 😩

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Epäilen etteivät itse sitä huomaa/myönnä! 😩

    Olen kerran sivusta seurannut, kun tämmöinen törösuu yritti juoda pienestä lasista,
    kyllä sai naurua pidätellä!! 🙊

    Äänestä

Eikö ne oo kaikenmaailman täytteillä mesolangoilla sun muulla ja huuliin vielä. Ai kiinnostaa. Tää tyttöhän oli ennenmuinoin tosi nätti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miten nainen on saanut kasvonsa tohon kuntoon? Tai siis " kauneusleikkauksia" tietenkin tehty. Mutta tälläinen tavallinen Ulla ei voi kuin kauhistella lopputulosta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu