Synttäreitä hehkutettiin viikkoja etukäteen ja kun synttärireissu sitten koitti, niin alkoikin somehiljaisuus alun hehkutuksen jälkeen. Syynä katiskatuomio ja jättiriita puliukon kanssa. Ei ollutkaan mitään luxus leveilyn aiheita, niin kas kummaa some hiljeni. Menee noi mihin vaan niin varmaa on puliukon kännisekoilut ja pelleparin riidat !
Sofian naurettava sometauko
Anonyymi
1171
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kuinka monta aloitusta teet? Miten olisi tauko itselläsi?
Montako vastausta kirjoitat?
Miten olisi tauko itselläsi.
Sofi järkyttyi kun hänen osallistuminen peruttiin selvintyimisohjelmaan,olis ollut hänelle todella hyvä ja rahallisesti kannattava ohjelma.😢
Näin käy, koska tää pari ei osaa elää normi elämää, vaan yhtä riitaa ja juhlimista kokoajan.Ehkä Sofi ottaisi iisimmin, jos Stefan ei niin paljon sekoilisi ja antaisi paskaa mediaan koko ajan.
Mutta kun ei olisi selviytynyt kun ei selviydy normielämässäkään omin avuin.
Mitä muuta on peruttu tuomion vuoksi ? Kovin on apean oloinen luxus leidi. Onko nyt laskun aika ja itku pitkästä ilosta. Sopeudu Sofia, niinhän ”kauniisti” ohjeistit Marttiinaa vuosi sitten.
Onko kaikki yhteistyöt peruttu kun ei instaansa postaillut mitään ? Siksikö pysyy kiinni tässä pyssysankarissa, eli rahan, Dubain, Levin, Hangon, Marbellan takia ? Pääseekö edes nyt Dubaihin tuomionsa vuoksi ?
Miksi pitäisi kaikki teidän räävittäväksi levittää? Ihan varmasti sometauko tekee kaikille vain hyvää.
Espanjassa oli kuvaukset myös menossa, aikaa menee niihin ja kiva nauttia vapaasta muina aikoina.
Ei Sofia ollut mihinkään menossakaan, hän oikaisi jutun jo heti kun sellainen ilmestyi.
Ennen tuomion saantia, eli se ei olisi vaikuttanut asiaan mitenkään.
Eli täyttä paskaa taas nuo juorut.
Mikään ei unohdu somehiljaisuudella.
Taisi olla niin kosteat ja kyseenalaiset juhlat ettei uskallettu kuvata. Lisäksi Marbellassa oli vanhoja tuttuja joita kenties pakoili, kenties viritteli uusia yhteistyökuvioita. Monta syytä voi olla somehiljaisuudelle.
Eipä paljon juhlijoita näkynyt. Yksi julkisuudenkipeä elähtänyt viulu.