tapaat kaivattusi ja Mirkku ei oikein pelaakaan, niin miten reagoit siihen?
Mitä jos mies pitkän ajan jälkeen
Anonyymi
1074
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Reagoin lempeästi sanoen...............
MIRKKU pelaa aina!!!!
Silitän Mirkkua sormillani. Eiköhän se siitä!
Onhan mulla tummeli tuo oiva ikiaikainen vedinvoide
Saako sitä Tummelia enää mistään? Sitähän ennen käytettiin yleisvoiteena ihmisille. Lehmien utarevoiteeksi kai se oli alunperin tehty.
lehmien lypsämis kiellon myötä, ilmastolle haitallisten höyryjen sivutuotteena syntvvä maito, maalataan maalilla veteen, minkä vuoksi tummelikin lopetti tuottantonsa, sillä runkkarit ovat vielä pahaisempia ilmastonsaastutuksia........?
https://www.youtube.com/watch?v=4I-Za_THqF0
Saahan sitä, kärkkäinen, tokmanni, apteekit...jo 80-luvulla ihmisille tarkoitettu. Niin ja 2015 lopetettiin vasta tuon navettakäyttöön tarkoitetun valmistus. Tassuvoiteita tekee myös. Pihkavoidettakin. Itse tuon navettaleiman takia ei ole tullu ostettua, mutta sanotaan hyväksi korkea rasvapitoisuus. Brändäystä tehty viime vuosina. Mutta retro purkki, se punainen yhä.
Tassuvoide vihreässä tuubissa. On erittäin hyvää kun voi laittaa rikkonaisiinkin polkuanturoihin. Eikä haukku edes nuollut sitä pois, niinkuin muille voiteille on tehnyt. Taisi tuntua kivalta rohtuneissa käpälissä!
naisen kissan nimi voisi olla mirkku
mirkku could be the name of womans pussy
https://www.youtube.com/watch?v=4I-Za_THqF0
Mirkkua ehkä vaan ujostuttas, eiköhän se siitä rohkaistus, kun vähän pitäs hyvänä.