Tänään täällä Thaimaassa haaveena kohtaaminen

Anonyymi

Kohdatessasi kasvotusten Senzun mitä haluaisit tehdä.?

Minä haluaisin tarjota hänelle kahvikupposen ja kalan pakkua.

James Bond elokuvasta jäi joskus jostain kohtauksesta mieleeni jotkut vapaat radikaalit tai jotain.... ja hapokas näyte, joka Jameksen pelasti. Tuolla toisaalla joku sanoi jotain; ”Kohdattaessa rajoittaisin radikaalisti hapensaantiaan,” - mitä sitten tällä tarkoittikaan, jotain antioksidantteja varmaankin.?

6

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Joku on sanonut niin paljon, että on luokiteltu Nollaksi.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Numerosensei vaatii nähtäväkseen vieraiden lasten kuvia matkailupalstalla ja koettaa provosoida sen minkä vähä-älyisenä pystyy. Iljettävä pedofiiIi. Teen nettipoliisille ilmoituksen että tarkistavat hänen tietoliikenteensä. Kotikoneellaan lienee kaikenlaista laitonta materiaalia. Tässä selvisi samalla syy miksi suomivaimo laittoi numerosensein aikanaan kävelemään ja todennäköisesti vankilan kautta.
      Nyt on kastraation kautta päässyt vapauteen ja kiukuttelee kun ei aikuisen naisen putkenpätkä enää kiinnosta mutta lapset tuntuu kiinnostavan.

    • Anonyymi

      Nykyinen lerppa matkusti Thaimaaseen ja loppu onkin historiaa.
      Hän vietti Thaimaassa viikon ja harrasti seksiä useamman naisen kanssa, tämän jälkeen oli aika palata Suomeen. Myöhemmin nuoren miehen kikulia alkoi kuitenkin kutittamaan ja näppylöitäkin oli tullut näkyviin. Mies päätti lähteä lääkäriin näyttämään sukupuolielintään. Lääkäri tutki hetken ja antoi tämän jälkeen diagnoosinsa. Kyseessä oli lääkärin mukaan mongolialainen hyppykuppa.
      Suomalainen sitten kysäisi, että milläs mokoma hoidetaan kuntoon. Lääkäri katsoi miestä ja sanoi, että ainoana vaihtoehtona on peniksen amputoiminen.
      Nuorukainen säikähti ja ei tyytynyt lääkärin diagnoosiin, niinpä hän matkusti Mongoliaan paikallisen ekspertin luokse. Suomalaismies kertoi ongelmastaan ja sanoi, että suomalaislääkäri oli halunnut amputoida koko mokoman pois.
      Mongolialaislääkäri repesi nauruun ja sanoi, että sellaisia ne länsimaalaiset lääkärit ovat, aina leikkaamassa jotta saisivat enemmän rahaa.
      Suomalaisnuori huokaisi helpotuksesta ja kysyi, että miten tämän kanssa tulisi sitten toimia.

      Lääkäri vastasi:
      ”Viikon verran, kun odottelet niin se tippuu pois itsestään.”

    • Anonyymi

      Todennäköisesti tuijottaisin ihmeissäni minuutin ja sitten purskahtaisin loputtomaan nauruun.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      58
      5080
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      54
      4582
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      122
      4529
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      296
      1737
    5. 91
      1412
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      81
      1378
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      228
      1328
    8. 315
      1039
    9. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      199
      950
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      50
      850
    Aihe