Kohdatessasi kasvotusten Senzun mitä haluaisit tehdä.?
Minä haluaisin tarjota hänelle kahvikupposen ja kalan pakkua.
James Bond elokuvasta jäi joskus jostain kohtauksesta mieleeni jotkut vapaat radikaalit tai jotain.... ja hapokas näyte, joka Jameksen pelasti. Tuolla toisaalla joku sanoi jotain; ”Kohdattaessa rajoittaisin radikaalisti hapensaantiaan,” - mitä sitten tällä tarkoittikaan, jotain antioksidantteja varmaankin.?
Tänään täällä Thaimaassa haaveena kohtaaminen
6
55
Vastaukset
- Anonyymi
Vapaita radikaaleja:
https://www.youtube.com/watch?v=qOQc3NAsPcI - Anonyymi
Joku on sanonut niin paljon, että on luokiteltu Nollaksi.
- Anonyymi
Hapokasta :
https://www.youtube.com/watch?v=_cjbRRHvOOo - Anonyymi
Numerosensei vaatii nähtäväkseen vieraiden lasten kuvia matkailupalstalla ja koettaa provosoida sen minkä vähä-älyisenä pystyy. Iljettävä pedofiiIi. Teen nettipoliisille ilmoituksen että tarkistavat hänen tietoliikenteensä. Kotikoneellaan lienee kaikenlaista laitonta materiaalia. Tässä selvisi samalla syy miksi suomivaimo laittoi numerosensein aikanaan kävelemään ja todennäköisesti vankilan kautta.
Nyt on kastraation kautta päässyt vapauteen ja kiukuttelee kun ei aikuisen naisen putkenpätkä enää kiinnosta mutta lapset tuntuu kiinnostavan. - Anonyymi
Nykyinen lerppa matkusti Thaimaaseen ja loppu onkin historiaa.
Hän vietti Thaimaassa viikon ja harrasti seksiä useamman naisen kanssa, tämän jälkeen oli aika palata Suomeen. Myöhemmin nuoren miehen kikulia alkoi kuitenkin kutittamaan ja näppylöitäkin oli tullut näkyviin. Mies päätti lähteä lääkäriin näyttämään sukupuolielintään. Lääkäri tutki hetken ja antoi tämän jälkeen diagnoosinsa. Kyseessä oli lääkärin mukaan mongolialainen hyppykuppa.
Suomalainen sitten kysäisi, että milläs mokoma hoidetaan kuntoon. Lääkäri katsoi miestä ja sanoi, että ainoana vaihtoehtona on peniksen amputoiminen.
Nuorukainen säikähti ja ei tyytynyt lääkärin diagnoosiin, niinpä hän matkusti Mongoliaan paikallisen ekspertin luokse. Suomalaismies kertoi ongelmastaan ja sanoi, että suomalaislääkäri oli halunnut amputoida koko mokoman pois.
Mongolialaislääkäri repesi nauruun ja sanoi, että sellaisia ne länsimaalaiset lääkärit ovat, aina leikkaamassa jotta saisivat enemmän rahaa.
Suomalaisnuori huokaisi helpotuksesta ja kysyi, että miten tämän kanssa tulisi sitten toimia.
Lääkäri vastasi:
”Viikon verran, kun odottelet niin se tippuu pois itsestään.” - Anonyymi
Todennäköisesti tuijottaisin ihmeissäni minuutin ja sitten purskahtaisin loputtomaan nauruun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.693814Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j883189Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin1012448Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.151669Laita tunniste josta kaivattusi tietää sun kirjoittavan täällä
Joku yksilöity yhteinen juttu joka on sun ja kaivattusi välillä. Tuntomerkkinä esim. punainen pipopää, tonttu-ukko tai m701428- 981300
Varusmiehen kuolema
Ei ollut vahinko, ei aiheuttanut vaaraa muille, eikä ollut rikos, mitä jää jäljelle? Oliko kyseessä oman käden kautta lä501246- 541065
Huippu, kaupunki ostaa hotellin
Hyvä juttu meillä on oma hotelli iloitsi Pirtihirmukin. Nyt vaan rekryt päälle ja uusi henkilökunta. Tarvitaan tekijöitä561040Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?
JOS siis sinä saisit päättää?11031