rakastaa sua. En tosiaan tiedä enää haluatko olla mun rakas (joskus vähän halusit) vai aloitko sinä täällä ilkeillä, mutta ihan sama. Kun mä vaan rakastan eikä mikään muu kiinnosta enää.
rakas ihanata
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Taidat olla vähän liian yksinkertainen minulle. Sori!
Tuskinpa vaan. Ei ole aloitus sulle. Sait mut nauramaan. Kiitos siittä.
Jätän sinut leikkimään kuurupiilojasi tänne julistuksiesi kanssa, kun siitähän sinä niin tykkäät. Ja mitä useempi tykkää, sen parempi, näin olen ymmärtänyt. Narsissimme itse kullakin..
Mene sinä kasvattamaan omia narsissejas. Kuten sanoin mua ei kiiinosta mikään. Olen täysin välinpitämätän. Minä leikin vattu koko illan ja ehkä yönkin. Aloitus kun ei sulle ole kakkanaama.
Ja leikkisi onkin jo kovassa vauhdissa... ja kielenkäyttösi sen mukaista. Oikea "unelmien kaivattu" olet joo! Hyväksy se raaka totuus ettei täällä kukaan sua kaipaa eikä ketään kiinnosta kakkanaamailusi pätkän vertaa.
Ole sinä hiljaa. Sinä aloitit. Hyväksy itse se, että olet perseestä. Minä olen ihana :D
Vatut olet kun kakkanaamahan sä oot ja huono itsetuntokin sulla kun pitää pöyhistellä
Rakastan edelleen enkä ilkeile. TroIIikat vaan oppii matkimaan toisten tyylejä. Siksi alkaa olla aika vaihtaa maisemaa. Sovitaan joku anonyymi gmail tai jotain. Pian.
Rakastan todellakin!
Tiedän rakas tuon. Sovitaan tuo pian, koska täällä ilkeillään toisia matkien koko ajan. Illalla, sama aika sama paikka?
Tuntia myöhemmin kuin viimeksi sopii. Jutellaan sit.
tämä selvä! Kiitos
🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️vattu nää on tyhmiö
Mistä tiedät kenen kanssa keskustelet. Vai onko sillä edes väliä? Kuulostaa tosi rakkaudelta.