Paloturvallisuus liian huono vai mikä oli syy? autopilotti ei toiminut?
Miksi Juha Sipilä hylkäsi Teslan?
14
788
Vastaukset
- Anonyymi
https://tekniikanmaailma.fi/teslan-model-ysta-tulee-maailman-myydyin-automalli-viimeistaan-vuonna-2023-elon-musk-uhoaa-toyota-corollan-ohitukseen-on-viela-matkaa/?shared=1155282-7e5176af-500
taitaa Musk romahtaa kun vety valtaa alaa ja mikä firma siinä ykkönen? - Anonyymi
Tesla Model X:n ylöspäin aukevia ovia en ainakaan haluaisi. Saa päähän tällin kuskin paikalta poistuessa, jos matkustaja sattuu avaamaan oven sopivassa kohdassa.
Tesla Model 3 LR AWD on paljon järkevämpi: rangea riittää, halvempi ja modernimpi. Tai ainakin siihen asti kun Model X facelift pääsee viimein tuotantoon. - Anonyymi
Rahoittanut tommosta kikkeli vehettä, valtion veromarkoilla!
- Anonyymi
Sipilä on Kepu, Leso, insinööri ja pohjalainen, voiko sillä pohjalla mitään järkevää odottaa?
- Anonyymi
ollah suuri tesla
- Anonyymi
Kabulissa tuskin ikinä ajellaan teslalla ja skodalla!🤪🤪🤪
- Anonyymi
asuuko Juha siellä?
Jumala on suuri!
- Anonyymi
Maksaako Teslaan uusi akku 120e
amg? - Anonyymi
Millä Sipilä mut aja
Osti Toyota rav hybriidin- Anonyymi
Hihii, paras vitsi aikoihin. Toisaalta Sipilä on suurin idiootti ja leso ja kaikkea mitä ei normaali ihminen ole, niin voisihan tuo olla tottakin?
- Anonyymi
Teslan ovet avautuvat sisäänpäin.
- Anonyymi
kuten kepun politiikka
- Anonyymi
Siperian oligargi ajelee teslalla -30'C pakkasessa ja kuvailee videoita juutuubiin. Osti myös kavereilleen ainakin 10 kpl Tesloja kavereilleen. Kanava löytyy kun jaksaa kuuklettaa.
- Anonyymi
Ei oo "oligarkki" automiehiä millään tasolla! Ja DSG-laatikkoinen sokota taitaa olla varmempi kuin tesla??? :)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723205
- 622525
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562166Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942085- 551992
- 421614
- 401590
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141283EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391198- 61103