Juoppotalon rauhallinen aamu.

Microlax, sohva, villapeitto ja kylmä Sandels.
368
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ripuli paukahdusten mieletön sinfonia joka huipentuu tukehduttavaan lämpimän kaakelin tuoksuun kruunaa kaiken

Asd

Äänestä
  • Microlax on mainio apu, ei laita vatsaa ripulille vaan pehmentää tuotetta niin, että toimitus sujuu miellyttävästi ja kivuitta.

    Äänestä

Microlaxin asetuksen jälkeen kannattaa mennä hetki pitkälleen. Vaikutus tulee 15 minuutisssa, ja jos ulostus on kovin voimakas, on syytä sen jälkeen vetäytyä lepäämään jalat hieman kohoasennossa. Että veri virtaa pääkoppaan.
Pihkatappi on ikävä sivuvaikutus tietyistä juomista, kuten viinit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Microlax, sohva, villapeitto ja kylmä Sandels.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu