Sanokaapa mikä hitto vaivaa tuota sahaa, kun lähtee nöyrästi käyntiin, mutta sammuu pian. Ei saa kierroksille. Se ei ole vanha, joten en usko kaasarin kalvovikaan.
Tulppa on vaihdettu ei apua. Bensat on uudet ja kirkkaat. Tankin sihti on puhdas. Pikkuhiljaa alkaa tuntua siltä, että täällä on vesilinnut vaarassa.
Stilh MS 521
Anonyymi
6
902
Vastaukset 6
- Anonyymi
vaikee sanoo, kun ei tuollasta sahanumeroa ole olemassakaan.. se on painepesuri.
- Anonyymi
No jos se nyt meni väärin, niin ei siitä pidä hernettä nenään ottaa. 251 Tuliko nyt parempi mieli?
- Anonyymi
Miten päättelit, että herne nenuliin hiipii? kerroin vain, ettei sellaista sahaa ole olemassa. Onko kyse tankin ilmansaannista?
- Anonyymi
Aloituksen vaikeusaste täysi kymppi !!!
- Anonyymi
Kiihdytyspumpun sihti tukossa, irroita kaasari, ja pese se..
- Anonyymi
Mistä semmonen löytyy? Painepesurista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121394
- 45921
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50746Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r133704- 70676
- 67626
- 53607
- 55565
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.107519Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20500Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e100482Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32478- 34477
- 5468
Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?118466- 52462
Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142453- 49447
- 52413
- 42410