Mikähän vika on Vesa Keskisessä

kun ei kukaan nainen pysy kovin kauaa hänen kanssaan? Se lapsivaimo-etelänhetelmäkin häipyi toiselle puolelle maailmaa pahimpaan koronapaikkaan lapset kainalossaan, eikä takaisin taida tulla. Oli tyttöystävänä niin poliisia kuin jotain jakorasiaakin ja afrikkalaista tuontitavaraa, mutta kaikki häipyivät kaikessa hiljaisuudessa.
15<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Oli Vesalla jossain vaiheessa yhtä aikaa äiti ja tytärkin, mutta siitä taisi tulla joku skandaali. Kai ne olivat rahan takia. Samahan se on Hjalliksenkin suhteen. Jethro on samassa kastissa, mutta ei ehkä niin typerä kuin nuo kaksi... Ei niillä naiset pysy.

Äänestä
  • Eikös Jethro ole naimisissa oleva ukkomies? Kuinka sillä mitään naisia (monikossa) voisi olla?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eikös Jethro ole naimisissa oleva ukkomies? Kuinka sillä mitään naisia (monikossa) voisi olla?

    Erosi vaimostaan jokin vuosi sitten.

    Äänestä

Pitäisköhän Vesan vähän tarkastella omaa juomistaan. Aikamoinen porsas se on kännissä ja varmasti vaimonsa hävennyt silmät päästään kun Vesa örveltää ja örisee pitkin kyliä. Eihän siitä miehestä ota mitään selvää ..ei puheesta eikä muustakaan kun on korkin päälle astunut ja kulkee etu/takakenossa.
Viina pois niin vois olla ihan siedettävä.
Se Vesan roast iltakin joka kuvattiin meni ihan pipariksi. Herra ei kestänyt vettuilua selvinpäin.
http://www.seiska.fi/Uutiset/Tassa-se-nyt-on-sensuroimaton-video-Vesa-Keskisen-supernolosta-kannisekoilusta/1059922

Äänestä

Vesalle ei sovi viina. Tyypillä lähte ryyppyputki lapasesta. Ei kukaan, itseään kunnioitava nainen, katsele tuollaista rähisijää, Vesalla on ongelma.

Äänestä
  • Oikeassa oot..

    Äänestä

  • Mä tiedän erään marokkolaisen, joka sietää alkoholiongelmaista rähisijämiestään, koska sillä miehellä on rahaa. Ja sillä rahalla tämä marokkolainen saa kaikkea kivaa.....

    Äänestä

Mitä? Onko Jane jättänyt Veskun? OHHOH!

Äänestä

Jos suhde perustuu suurimmaksi osaksi rahaan eikä rakkauteen ei sillä pötkitä pitkälle.

Äänestä

Vesa teki saman virheenkuin moni muukin vanheneva mies. Otti nuoren kuuliaisen tyttösen vaimoksi. Nämä miehet eivät vain ymmärrä, että niistä tyttösistä tulee aikuisia, joilla on omat mielipiteet ja oma tahto. Kaksikymppistä hupakkoa voi komennella mielen mukaisesti, mutta ei sitten enää, kun hän onkin kolmekymppinen aikuinen. Erohan silloin on hyvin todennäköisesti odotettavissa.

Äänestä
  • Niin ja kunnon tehnyt vielä lapsetkin... On vaimon toimeentulo taattu myös Brasiliassa.

    Äänestä

No Vesalle suututaan koska lompakossa on painetta,ja kun ei suostu elättämään aikuisia naisia.

Äänestä

Eihän se Veskuliini oikeasti tykkää naisista.

Äänestä

Pihi mies on ettei ne naiset rahalla pääse juhliin eikä muutenkaan 🤭🍌🍆🌰🥕🦞

Äänestä

Janen äiti on syövän loppuvaiheessa, siksi lähtivät.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kun ei kukaan nainen pysy kovin kauaa hänen kanssaan? Se lapsivaimo-etelänhetelmäkin häipyi toiselle puolelle maailmaa pahimpaan koronapaikkaan lapset kainalossaan, eikä takaisin taida tulla. Oli tyttöystävänä niin poliisia kuin jotain jakorasiaakin ja afrikkalaista tuontitavaraa, mutta kaikki häipyivät kaikessa hiljaisuudessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu