MODERNI SOLUASUNTO LAHDESSA
Vuokrattavana moderni soluasunto Lahden ydinkeskustassa.
Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkatu 18 kulmauksessa, Lahden kaupungin ydinkeskustassa, SOKOS ja TRIO vieressä.
Täysin remontoitu soluasunto, uutta vastaavat, viihtyisät huoneet.
Huoneen ikkunasta avautuu näkymä Aleksanterinkadun puolelle
Täysin uudehko keittiö ja ruokailutila, kaikki keittiön koneet ja astiastot, sijaitsee keskellä huoneistoa, josta pääsee suoraan jokaisen omaan huoneeseen, WC/pesu tiloihin ja eteiseen.
Yhteisiä tiloja on 22 m2.
Kaikkiaan 67m2 asunnossa on 4H, Keittiö, Kph ja juuri uusittu lasitettu parveke, ikkunat ja sälekaihtimet vaihdettu uusiin.
1 huoneessa asuu aina 1 henkilö.
Nyt vapaana 8 m2 huone yhteiset tilat 22 m2 yhteensä 30 m2.
Vuokra 295€/kk
Vesi 20€/hlö
Sähkö mittarin mukaan 10€/kk
Vuokrasopimuksen pituus sovitaan sopimusta tehdessä, mielellään kuitenkin vähintään vuosi.
Vuokratakuu 1-2 kk, luottotiedot kunnossa.
Taloyhtiössä on ylimmässä kerroksessa Penthouse tyyppinen saunaosasto, vilvoittelutilat, kylmävarasto, pyörävarasto ja muut varastotilat.
Keittiökalusteet ja kaikki koneet ovat uusia, astianpesukone, Jenkki -jääkaappipakastin, induktio hella, uuni, mikroaaltouuni, tiskikaapisto, kahvin- ja vedenkeitin, leivänpaahdin, kahvikupit, lautaset, lasit ym.
Keittiössä on valmiina iso pöytä ja tuolit.
Huoneeseen saa tarvittaessa runkopatja vuoteen.
Kylpyhuoneessa on 6kg, linkous 1200krs Rosenlewin pyykinpesukone käytössänne, samoin uusi Elektrolux pölynimuri.
Laminaattilattiat kaikissa huoneissa, uudet hiljaiset tehokkaasti ääntä eristävät 65 desibelin äänieristeovet, jokainen saa oman huoneensa oven lukkkoon uudella Abloyn Yale numerokoodi-lukko näppäimistöllä, katot ja seinät juuri maalatut, Inarian peilikaapistot ja kiinteät verkkovirralla toimivat palovaroittimet jokaisessa makuuhuoneessa.
Oma vuokrasopimus tehdään jokaiselle erikseen, jolloin jokaisella vuokralaisella on parhaat mahdollisuudet saada kulloinkin parhaat edut esim. Kelalta.
Vuokrasopimus tehdään kätevästi netissä www.vuokranmaksu.fi palvelussa.
Teemme pitkäjännitteistä ja luotettavaa yksityistä asunnonvuokrausta ympäri Suomea vuodesta 1972 alkaen mm Lahti, Tampere, Nokia, Helsinki, Seinäjoki ja Alavus.
Tule asumaan huoletonta keskusta asumista Lahden ydinkeskustaan!
Tiedustelut ja näyttö: soita! Seppo Miettinen Puh. 0400284649
MODERNI SOLUASUNTO LAHDEN YDINKESKUSTASSA yhteensä 30m2 eli YKSIÖN verran
Anonyymi
0
150
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työttömyys on kasvussa - Hallitus halusi kannustaa työttömät töihin leikkaamalla sosiaaliturvaa
Hallitus halusi kannustaa työttömät töihin leikkaamalla sosiaaliturvaa. Työttömyys on kuitenkin kasvussa. Mitä itse aja4603456Mikä piirre on kasvoissa tärkein?
Mikä piirre on kasvoissa tärkein kun valitset seuraa itsellesi?1381930Ruumis kanavassa
Mikä juttu eilen ollut poliisit palokunta ambulanssi ja ruumis auto sillalla. Tekikö itsemurhan221857Suurimman myrskyilyn jälkeen
vakiintuu tyynenpi tunne. Entistä vakaampi, entistä varmempi. Aina vaikealla hetkellä auttaa, kun ajattelen sinua. Minul481450- 1011406
Tojotamies törttöili taas auton eteen
Ja taas joku Tojotapappa vähät välitti liikennesäännöistä ja kääntyi viitostietä ajaneen auton eteen tänään, tällä kerta361224Mikä häpeä Haapaveden kaupungille
Avin huomautuksen mukaa hoitoyksikkö on ollut monin osin lainvastainen. Huomautettavaa on monista asioista. Miten Haa661206En sano tätä pahalla
Mutta olihan meillä aika reippaasti ikäeroa ja aivan erilaiset elämäntilanteetkin. En vaan jotenkin tajunnut sitä aiemm821126Ei mitään menetettävää
Arvostin ja kunnioitin sun tunteita. Menit nyt liian pitkälle. Mulla ei ole enää mitään menetettävää ja sä tulet sen huo1631125Tiedättekö miksi mies on olemassa?
Lisääntymistä varten. Ei mitään muuta hyötyä. Jos nainen voisi lisääntyä ilman miestä, luuletteko miehet että naiset tar209970