MODERNI SOLUASUNTO LAHDEN YDINKESKUSTASSA yhteensä 30m2 eli YKSIÖN verran

Anonyymi

MODERNI SOLUASUNTO LAHDESSA
Vuokrattavana moderni soluasunto Lahden ydinkeskustassa.

Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkatu 18 kulmauksessa, Lahden kaupungin ydinkeskustassa, SOKOS ja TRIO vieressä.

Täysin remontoitu soluasunto, uutta vastaavat, viihtyisät huoneet.

Huoneen ikkunasta avautuu näkymä Aleksanterinkadun puolelle

Täysin uudehko keittiö ja ruokailutila, kaikki keittiön koneet ja astiastot, sijaitsee keskellä huoneistoa, josta pääsee suoraan jokaisen omaan huoneeseen, WC/pesu tiloihin ja eteiseen.

Yhteisiä tiloja on 22 m2.

Kaikkiaan 67m2 asunnossa on 4H, Keittiö, Kph ja juuri uusittu lasitettu parveke, ikkunat ja sälekaihtimet vaihdettu uusiin.

1 huoneessa asuu aina 1 henkilö.

Nyt vapaana 8 m2 huone yhteiset tilat 22 m2 yhteensä 30 m2.

Vuokra 295€/kk
Vesi 20€/hlö
Sähkö mittarin mukaan 10€/kk

Vuokrasopimuksen pituus sovitaan sopimusta tehdessä, mielellään kuitenkin vähintään vuosi.

Vuokratakuu 1-2 kk, luottotiedot kunnossa.

Taloyhtiössä on ylimmässä kerroksessa Penthouse tyyppinen saunaosasto, vilvoittelutilat, kylmävarasto, pyörävarasto ja muut varastotilat.

Keittiökalusteet ja kaikki koneet ovat uusia, astianpesukone, Jenkki -jääkaappipakastin, induktio hella, uuni, mikroaaltouuni, tiskikaapisto, kahvin- ja vedenkeitin, leivänpaahdin, kahvikupit, lautaset, lasit ym.

Keittiössä on valmiina iso pöytä ja tuolit.

Huoneeseen saa tarvittaessa runkopatja vuoteen.

Kylpyhuoneessa on 6kg, linkous 1200krs Rosenlewin pyykinpesukone käytössänne, samoin uusi Elektrolux pölynimuri.

Laminaattilattiat kaikissa huoneissa, uudet hiljaiset tehokkaasti ääntä eristävät 65 desibelin äänieristeovet, jokainen saa oman huoneensa oven lukkkoon uudella Abloyn Yale numerokoodi-lukko näppäimistöllä, katot ja seinät juuri maalatut, Inarian peilikaapistot ja kiinteät verkkovirralla toimivat palovaroittimet jokaisessa makuuhuoneessa.

Oma vuokrasopimus tehdään jokaiselle erikseen, jolloin jokaisella vuokralaisella on parhaat mahdollisuudet saada kulloinkin parhaat edut esim. Kelalta.

Vuokrasopimus tehdään kätevästi netissä www.vuokranmaksu.fi palvelussa.

Teemme pitkäjännitteistä ja luotettavaa yksityistä asunnonvuokrausta ympäri Suomea vuodesta 1972 alkaen mm Lahti, Tampere, Nokia, Helsinki, Seinäjoki ja Alavus.

Tule asumaan huoletonta keskusta asumista Lahden ydinkeskustaan!

Tiedustelut ja näyttö: soita! Seppo Miettinen Puh. 0400284649

0

200

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

        Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
        Maailman menoa
        250
        4526
      2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

        se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
        Maailman menoa
        124
        2961
      3. Miten löydän sinut

        Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
        Ikävä
        41
        2722
      4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

        Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
        Heinola
        74
        1700
      5. Vaikea tilanne

        Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
        Ikävä
        105
        1543
      6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

        Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
        Maailman menoa
        17
        1437
      7. Milloin kaivatullasi

        .. on nimipäivä?
        Ikävä
        52
        1285
      8. Kehtaisitko näyttäytyä

        kaivattusi seurassa?
        Ikävä
        92
        1216
      9. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

        Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
        Maailman menoa
        202
        1067
      10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

        Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
        Ikävä
        47
        1055
      Aihe