ALAVUS 30m2 YKSIÖ LASITETULLA PARVEKKEELLA

Anonyymi

ALAVUDELLA 30 m2 YKSIÖ KESKUSTASSA

ALAVUDELLA TILAVA YKSIÖ VAPAANA, KESKUSTAN PARHAALLA PAIKALLA!

ISOT LASITETUT PARVEKKEET 30 m2 YKSIÖ 330,-/kk Alavus keskusta heti vapaa.

Siisti yksiö kolmannessa kerroksessa.

1 Huone Keittokomero WC/Kylpyhuone Iso Lasitettu parveke 30m2 ALAVUS Keskusta Louontie 6 / Kuulantie 3.

Siisti yksiö keskellä Alavuden kaupunkia.
Matkahuolto, Kaupungintalo, KELA, R-Kioski, Apteekki, Osuuspankki, Nordea, Säästöpankki, K-Supermarket, ravintolat, nuorisotalo, terveyskeskus, kirjasto, posti, koulut, uimahalli, palloiluhallit ym kaikki kävelymatkan etäisyydellä.

Osake sijaitsee siistillä, hiljaisella ja arvostetulla asuntoalueella.
Alavuden ja Tuurin ostoskeskuspalvelut lähettyvillä, auki joka päivä klo 9-21, kesäaikaan auki 23.00 saakka joka päivä.

Taloyhtiössä on iso piha ja puutarha, autopaikkoja, autokatoksia, ilmaisia tienvarsipaikkoja, varastotiloja, sauna, pyykinpesu- ja kuivaustilat.

Keittokomerossa on L - malliset keittiökaapistot, tiskipöydät, 4-liesiset hellat, uunit ja jääkaappi pakastinlokerolla. Runsaasti tilaa tavaroille.

Eteisissä vaatenaulakot, rappukäytäviin ääntä edistävät pariovet, runsaasti kaappitilaa, alakerrassa omat varastotilat , kylmiötilat vihanneksille, marjoille ja harraste varasto huone, kelkkoja, pyöriä ym varten.

Kylpyhuoneissa on käsienpesualtaat, WC:t, peilikaapit, altaat ja suihkut peseytymistä varten.
Yksiöstä on hienot näkymät puutarhan puolelle, josta näkyy mm kaupungintalolle.

Vuokra on 330,00 kuukaudessa.
1-3kk vuokratakuu nimitakuut tilanteesta riippuen ja luottotiedot kunnossa.
Osake on heti valmis ja vapaa muuttamista varten.

Yksiö on maalattu hiljattain kaikki tilat, katot, seinät, oh, eteisen, keittokomeron ja pesutilat, joten kaikki tilat ovat siistissä kunnossa asumista varten.

Tule asumaan mukavaan keskustan kerrostaloon, ilman mitään huolia!

Ota yhteyttä: Näyttö onnistuu koska vain, soitto ensin ja sovitaan aika.

Tiedustelut ja näyttö: Seppo Miettinen 0400-284649

Tarjoamme pitkäjännitteistä ja luotettavaa yksityistä asunnonvuokrausta ympäri Suomea mm Alavus, Seinäjoki, Tampere, Nokia, Lahti, Helsinki jo vuodesta 1972 alkaen.

0

79

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Ajattelen sinua nyt

        Ajattelen sinua hyvin todennäköisesti myös huomenna. Sitten voi mennä viikko, että ajattelen sinua vain iltaisin ja aamu
        Ikävä
        61
        5163
      2. Vaistoan ettei sulla kaikki hyvin

        Odotatko että se loppuu kokonaan ja avaat vasta linjan. Niin monen asian pitäisi muuttua että menisi loppu elämä kivasti
        Ikävä
        18
        3252
      3. Ei se mene ohi ajan kanssa

        Näin se vaan on.
        Ikävä
        142
        2705
      4. Yritys Kannus

        Mää vaan ihmettelen, julkijuopottelua. Eikö tosiaan oo parempaa hommaa, koittas saada oikeasti jotain aikaiseksi. Hävett
        Kannus
        16
        2328
      5. Oletko täällä mies?

        Mitä mietit? ❤️ varmistan vielä, että onhan kaikki ok meidän välillä?
        Ikävä
        129
        1835
      6. Mies kadonnut

        Kukas siellä kolarissa on kadonnut
        Kolari
        15
        1673
      7. Syrjintäskandaali Lieksan kaupungin johdossa

        Ylen valpas toimittaja kirjoittaa: Lieksan kaupunki kieltäytyi hyväksymästä Vihreiden venäläistaustaista ehdokasta Lieks
        Lieksa
        160
        1461
      8. Olen huolissani

        Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis
        Ikävä
        73
        1397
      9. Työkyvyttömienkin on jatkossa haettava työtä

        Riikalla ja Petterillä on hyviä uutisia Suomen työttömille: ”Toimeentulotuen uudistus velvoittaa työttömäksi ilmoittaut
        Perussuomalaiset
        107
        1318
      10. Eikö ole jo ihan sama luovuttaa

        Meidän suhde ei ikinä toimisi.
        Ikävä
        95
        1297
      Aihe