Hienoa,vielä ehtivät ennenkuin hieno huvila myyrään,saavat viä nauttia komeista maisemista j a huvilan tyylikkyyrestä,hyvää vappua Ässille!
T:Nääs nääs Mansesta päivää
T:Nääs nääs Mansesta päivää
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 55
Vanhimmat
Onko tuo se sama paikkakunta missä viimeksi Stefan ajoi auton ojaan ja heilui sen aseen kanssa? Onko Niko paikalla myös? Hänhän on ilmeisesti kustantanut Sofian pyllyn.
Ei ollu Stehvani vaan joku poromiäs...
Älä valehtele..
Kyllä, paikalliset piilottakaa tuttäret ja lukitkaa ovet😄
On ne hulluja.
Se oli se exä mikä ne kankut osti kuka lie hinkit?, mutta joutu tiilenpäitä lukemaan huumeparoni Nyt on laatuaikaa Levillä menossa.
Ilmeisesti Sofian insta hiljaisuus on päättynyt ja nyt tulee videoita. Luulisin🤔
Ihana pari
Therman on komea ja Sofia on kaunis = upea pari
Therman on plösö alkkis ja Sohvi veteraani zilikooni pissis. Että semmoinen unelma pariskunta, ulapalla kumpainenkin.
👍🏻👍🏻👍🏻
Therman on miehinen mies joka paukauttaa varoituslaukauksen haulikolla ja sitten alkaa tapahtua
Komea ja kaunis= koka ???
Siinähän ne pulverinenät taas ottavat kuppia.
Saas nähdä kuka tai mikä lentää ulos?
Toivottavasti ei satu vahinkoja tai tee itselleen jotain kun taitaa uida aika syvissä vesissä.
Oliko tää naisosapuoli ihan nakit jo kuvista päätellen?
Ja tavat vielä komeammat molemmilla.😨
Ei kauan mennyt, kun Stefu taas jakaa yksin omia juttuja. Jalat heiluu siihen malliin, että vauhtia tiedossa. Hyvää vappua taas kerran! Veikkaan, että Suffeli raskaana.
Eikö se näyttänyt olevan maistissa.
Oliko toinen osapuoli baarissa ja toinen mökissä.
Auto näytti ainakin olevan edelleen mäsänä. Voi voi.
Ja Sofia lähtenyt villasta!
Stefan jo poistanut igstä tiedon, kuva tullut Isabellasta. Nopeita liikkeitä. Toivon että Stefan saisi asiansa kuntoon ja löytäisi sopivan, fiksun puolison. Martina ja Sofia eivät olleet kaksisia. Mutta Stefan vaan taitaa olla niin rakastunut edelleen Sofiaan, vaikka taas niin nolo juttu tämä vappureissu Leville.
Täällä tallessa https://aijaa.com/DUkEGb
Melkein käy jo sääliksi Sofiaakin. Luuli saaneensa hyvänkin saaliin ja luuli että kaikki syy on ollut Martinassa kun sitä jatkuvaa haukkumista on joidenkin taholta kymmenen vuotta harrastettu. Jokainen fiksu näkee että syy on Stefussa ja vain Stefussa. Ennen Martinaakin oli jo vaikka mitä tapahtunut, esim. ehdonalainen ja pettämisiä ja riehumisia. Nyt näyttää siltä että viimeisen vuoden aikana on mennyt tosi pahaksi. Nyt tapahtuu koko ajan, ennen sentään oli pitkiä hyviäkin aikoja. Mutta toisaalta uskon Sofiastakin että on nyt tuossa, koska on pakko, mutta lähtee heti kun joku muu tie aukeaa luksuksen esittämiseen. Jaksoihin hän Ranellekin esittää rakastunutta koko viime kevään vaikka oli jo ainakin tammikuusta lähtien tapaillut toista.
Ei käy sääliksi pätkääkään. Ihan samanlainen on Sofiakin. Turha Stefania yksin syyttää.
Miten tossa kuvan pihassa on noin paljon lunta?Kun Stefu eilen lähti pyölräileen niin piha oli täysin sula.
Hei superrrrr iso kiitos sulle🤩🤩🤩🤩😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘Nyt selvis mikä juttu muut vaan huutelee. Excellent.
Noniin. Sofia lähti. Kiitos jumalan totesi Stefu 😂
Mites Stefu nyt noin sanoi. Marokkolainen lähti... Eikös Sofia kuitenkin ole suomalainen.
Marokkolaisella tarkoitetaan ihan muuta henkilöää älkää vääntäkö. Marokkolaisen nimi on Mepi ja hän on Katiskajutussa syytteistä vapautunut rekkakuski.
😁😁Stefu tullut uskoon 😁😁
No mihin se lähti?
Ai koska Mepi on lähtenyt jostain, Stefu postaa ulkona seisovan Sofian ja sanoo jumalallle kiitos? Ehkä tämä Mepi seisoi Sofian kanssa pihalla ja Stefan kaihoissaan katselee Sofian perään ollen samalla kiitollinen kun Mepi lähti😄
Miksi nää typerät boomerang kuvat? Ihan helkatin tyhmiä nykimisiä, ei mitään järkeä.
Pitäis vaan jo tajuta, ettei ongelmaisten kanssa voi lähteä bilettämään.Joutuu taivasalle ja usein!
Siis mikä mepi marokkolainen lähti 😁?
Onks äiti matkassa jottei miesvauva hilluis?
Miten Puli on ryysännyt tuon isovauvalelunsa penkkaan niin että vasen takaosa on romuna 🤔 Suht iso tälli ollut. Sitä se kamoissa ajo teettää.
Ketä ne oli ne kakx tyypii (miehii) joiden kuva oli instas, lähtix niiden mukaan?
Ihan söpöjä... Mut onks tarpeeks luottoo...
Kyllä sen arvaa mitä miehiä ne on, kun ei vain pyssyt paukkuisi ja tapahtuisi se pahin mahdollinen onnettomuus.
Varmaan yrittää vaan provosoida Stefua. Ilmeisesti onnistuikin. Harvinaisen myrkyllinen ihminen tuo Sofiakin. Sairasta.
Sofialle kelpaa hätätilassa mies kuin mies, jos se vaan maksaa, kyllähän sitä pitää vielä jostain pummata lennot takaisin Helsinkiin.
No silläkös lens lokki yönselkään
Sen verran varmaan ainakin, että hotellihuone löytyi, mihin Sofian majoittaa.
Juu lähti... Toinen ihan ok.. Pantava.. Ollut YK-joukoissa eli luulen että kukkakeppi nisti Stefu jää kakkoseksi..
Niillä on mökki siellä ja siellä sohvallahan se istuskeli...
Mikä pubiruusu Sohvasta on tullut kun vonkaa, joidenkin pikku-veetien matkaan itsensä baarista 😂🤡🧟♀️
Jospas seiska tms valottaa sekoiluyötä, ei sitä tiedä mitä kaikkea siellä on taas sattunut ja tapahtunut. Pyssy vissiin otettu pellehermannin kätösistä pois mutta reikäisellä Audilla voi kaiketi vielä huruutella vaikka lopputyöstä penkkaan.
Hullua hullumpaa paria ei ole olemassakaan, kuin nää kaksi teenäistä lorveloa.Miksi olla yhdessä, kun koko ajan riitelyä ja tappelua ja kestänyt jo vuoden verran.
Tai laskeskella rinteitä
Ensin Sofia tölläytyi ja lähti nauttimaan drinksuja, muikistellen piti saada anoppi kuvattua instaan, sitten miehiä instaan ja loppu onkin pimeätä. Taitaa naikkonen ihan itse kaivaa verta nenästään...
Vapun huipentuma https://aijaa.com/c94Ylx
Ei liene epäselvää kuka tuo käärme on.
Ei ole epäselvää, viittaa selvästi itseensä!
Älä jaksa....huono läppä.
Ei ole läppä, selvä viittaus itseensä ja omaan käytökseensä.
Sä olet todella väsynyt tapaus.