Vappupamaus

Anonyymi

Naapurit heräsivät varmaan vappukrapuloihinsa, kun töräytin valtavan lastin pönttöön kunnon karjaisujen kera. Nyt onkin mukavan keveä olo ottaa aamujuomia ja katsella hömppäohjelmia telkkarista. Ehkä vaivun vielä uneenkin.

3

275

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vatsan toiminnasta kannattaa huolehtia. Kylmis muistaakseni avautui joskus, että saa hädin tuskin kerran päivässä kuonat ulos. Ei ole hyvä juttu.

    • Anonyymi

      Kuulemma jossain olivat paskoneet housuihinsa koko perhe hädissään kun luulivat sodan alkaneen ja taloon jysähtäneen ohjuksen. Oli sellainen pamaus ja karjuntaa kuulunut jostain päin taloa... WC vetäisy oli paljastanutkin pelon aiheettomaksi. Siinä oli perhe helpottuneena nauraneet miten äkkiä paska alkoi haisemaan kämpässä ja pistäneet pyykki koneen ja saunan päälle. 😀

      • Anonyymi

        Tiedän tunteen. Joka ikinen kerta kun käyn paskalla, karhuryhmäläiset saapuvat panssareiden kanssa rappukäytävääni.

        t. Kohtalotoveri


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      125
      1238
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      89
      904
    3. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      90
      845
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      21
      786
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      93
      717
    6. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      282
      712
    7. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      109
      636
    8. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      32
      603
    9. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      49
      543
    10. Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.

      Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet
      Suomussalmi
      117
      530
    Aihe