Vappu on yleinen liputuspäivä. Haminassa saatiin pilattua sekin kun vetivät väärän lipun salkoon. Taas pilattiin valtaisten turistimassojen päivä kun salossa ei liehunutkaan Suomen suurin lippu.
väärä lippu
Anonyymi
2
211
Vastaukset
- Anonyymi
En tiedä mikä lippu siellä on ollut tangossa mutta eihän sillä ole mitään väliä kun koko tanko on väärän värinen. Lipputangon pitää olla valkoinen ja se on liputussäännöissä sanottu. Sanoohan sen järkikin, että se pitää olla valkoinen.
- Anonyymi
erittäin ruma teko vetää venäjän lippu tankoon
tällä yritettiin mielyttää venäläisiä k kanuun asiakkaita
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä403017- 702527
- 1742344
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?332038- 181436
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?221373Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411366- 131259
- 101254
- 221231