Minä soittelin Iirikselle huhtikuussa 2020. Hän kertoi, näkyy tuuria rahassa, minkä jälkeen pystyn toteuttamaan pitkäaikaisen haaveeni. Hän sanoi, että tämä tapahtuu vappuun mennessä - viimeistään äitienpäivään mennessä.
No vappu ja äitienpäivä meni -eikä odottamaani lottovoittoa näkynyt.
Nyt sitten, tänään vuosi myöhemmin - tuli tämä asia mieleeni, kun tässä pakkailen tavaroita muuttoa varten. Ostin asunnon, kaupat eilen vappuaattona.
Raha asuntoon ei tosin tullut tuurilla vaan aivan pankista lainan kautta.
Tämä asunnon osto, lainan järtyminen ym. oli nopea prosessi, eikä Iiriksen ennustus käväissyt edes mielessä.
Tästä summaan, että Iirikselle laina näkyi tuurilla tulevana rahana.
Kokemus Unil Iiris - meni tavallaan oikein
2
191
Vastaukset
- Anonyymi
Niin OIKEA näkijähän ei koskaan voi sanoa vuotta tai edes kuukautta jolloin joku asia tapahtuu, joten nämä ennustelijat jotka muka voivat ennustella tiettyjen aikojen sisään eivät voi sitä tehdä se on fakta.
Henkimaailmassa josta OIKEALLE näkijälle kaikki tieto tulee, ei ole samanlaista lineaarista aikaa kuin täällä maanpäällä, joten siellä meidän vuosi voi ollakin "kohta".
"Lähiaika" on ei lineaarisella ajalla mitattuna epämääräinen käsite. Jos puhutaan vapusta, äitienpäivästä tai keväästä se voikin olla vasta ensi vuonna.
Tuuri rahan kanssa ei aina tarkoita lottovoittoa tms. vaan se voi olla juuri kuvaamasi helposti järjestyvä laina, perintö, hyvät kaupat yms.
Joskus on tuntunut suorastaan pahelalle kun on kuullut jollekin epätoivoiselle ennustetun pikaista asioiden paranemista, ei tietenkään ole väärin valaa toivoa epätoivoiselle, mutta liian korkealentoisia ei saisi luvata edes kiltteytään.
Itse en koskaan sano kenellekkään mitään aikoja, muistutan juurikin siitä ettei kukaan voi tietää mistä ajasta on puhetta.
Rehellisyyttä peräisin kovasti kaikille näkijöille, liian paljon ketkuja rahastajia liikenteessä. - Anonyymi
Ja vielä lisäys joka jäi äsköisestä pois , aloittajellePALJON ONNEA UUTEEN KOTIISI ! Tuokoon se sinulle sen rauhasataman ja onnen tyyssijan jota ole kauan jo kaivannut elämääsi !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.845347Persuja ei aluevaltuustoissa näy
Ei tunnu persuja paljon paikalliset asiat kiinnostavan, vaan ainoastaan ulkomaalaiset, joku Israel ja Trumpin fanitus.423571Päivän Riikka: Uudenkaupungin autotehdas hiljeni
Näin ne 100 000 uutta pysyvää ei-tempputyötä yksityiselle sektorille tämän hallituksen ansiosta syntyy. Työntekijöille j592946Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa
Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin372155Kerro kaivattusi nimi tai nimikirjaimet
🌠 Tähdenlento! Kirjoittamalla kaivattusi nimen tai nimikirjaimet tähän, saattaa toiveesi toteutua.611916Alkuvuodesta poistuu työttömyyskorvaus kaikilta joilla on säästössä rahaa
Tippuu korvaukselta iso määrä työttömiä.2881710- 471596
- 941402
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441376Mikä ihme teitä savolaisia tuossa
p*rs*reiässä niin kiinnostelee? Että siitä pitää päntönnään huutaa.71205