Kokemus Unil Iiris - meni tavallaan oikein

Anonyymi

Minä soittelin Iirikselle huhtikuussa 2020. Hän kertoi, näkyy tuuria rahassa, minkä jälkeen pystyn toteuttamaan pitkäaikaisen haaveeni. Hän sanoi, että tämä tapahtuu vappuun mennessä - viimeistään äitienpäivään mennessä.

No vappu ja äitienpäivä meni -eikä odottamaani lottovoittoa näkynyt.

Nyt sitten, tänään vuosi myöhemmin - tuli tämä asia mieleeni, kun tässä pakkailen tavaroita muuttoa varten. Ostin asunnon, kaupat eilen vappuaattona.

Raha asuntoon ei tosin tullut tuurilla vaan aivan pankista lainan kautta.

Tämä asunnon osto, lainan järtyminen ym. oli nopea prosessi, eikä Iiriksen ennustus käväissyt edes mielessä.
Tästä summaan, että Iirikselle laina näkyi tuurilla tulevana rahana.

2

200

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Niin OIKEA näkijähän ei koskaan voi sanoa vuotta tai edes kuukautta jolloin joku asia tapahtuu, joten nämä ennustelijat jotka muka voivat ennustella tiettyjen aikojen sisään eivät voi sitä tehdä se on fakta.
      Henkimaailmassa josta OIKEALLE näkijälle kaikki tieto tulee, ei ole samanlaista lineaarista aikaa kuin täällä maanpäällä, joten siellä meidän vuosi voi ollakin "kohta".
      "Lähiaika" on ei lineaarisella ajalla mitattuna epämääräinen käsite. Jos puhutaan vapusta, äitienpäivästä tai keväästä se voikin olla vasta ensi vuonna.
      Tuuri rahan kanssa ei aina tarkoita lottovoittoa tms. vaan se voi olla juuri kuvaamasi helposti järjestyvä laina, perintö, hyvät kaupat yms.

      Joskus on tuntunut suorastaan pahelalle kun on kuullut jollekin epätoivoiselle ennustetun pikaista asioiden paranemista, ei tietenkään ole väärin valaa toivoa epätoivoiselle, mutta liian korkealentoisia ei saisi luvata edes kiltteytään.

      Itse en koskaan sano kenellekkään mitään aikoja, muistutan juurikin siitä ettei kukaan voi tietää mistä ajasta on puhetta.
      Rehellisyyttä peräisin kovasti kaikille näkijöille, liian paljon ketkuja rahastajia liikenteessä.

    • Anonyymi

      Ja vielä lisäys joka jäi äsköisestä pois , aloittajellePALJON ONNEA UUTEEN KOTIISI ! Tuokoon se sinulle sen rauhasataman ja onnen tyyssijan jota ole kauan jo kaivannut elämääsi !

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaipaamasi miehen nimi?

      Ja maakunta tai kaupunki?
      Ikävä
      37
      7252
    2. Oletko keskustellut kaivatustasi muiden

      Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka
      Ikävä
      53
      3642
    3. Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi

      Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu
      Maailman menoa
      46
      3514
    4. Millaista läheisyyttä

      Toivoisit ikävästi kohteesi kanssa?
      Ikävä
      60
      3241
    5. 42
      2859
    6. Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue

      se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod
      Maailman menoa
      34
      2779
    7. Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää

      Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/
      Savonlinna
      48
      2546
    8. Antifasismi - mitä se on?

      Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint
      Maailman menoa
      27
      2445
    9. IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!

      "Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk
      Maailman menoa
      181
      1745
    10. Heräsin taas ikävään

      Ja aivan valtavaan haluun. Tahdon sinua R. ❤️
      Ikävä
      47
      1521
    Aihe