En odota mitään, en toivo mitään enkä haaveile mistään suhteista sillä mitä sitä turhaan kiusaa itseään. Odotan vain kuumeisesti kesälomaa ja kun se alkaa, olen 7:ssä taivaassa. Nautinto on sanoin kuvaamaton ja se on sellainen asia mitä voi ja saa odottaa eikä pety, koska se vain tulee. Vielä kun jaksaa odottaa niin odotus palkitaan.
Aivan upeeta
Anonyymi
3
220
Vastaukset
- Anonyymi
Itsellä ei ole lomaa ollenkaan
- Anonyymi
Hyvä ajatus.
- Anonyymi
Ok boo-mer
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271316
- 1001013
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89944Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25927Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat299807- 97770
- 37673
- 109656
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.55613Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet141602