Kävin ostamassa kurkun

Anonyymi

Viimeisillä rahoillani holtittoman vappujuopottelun jälkeen kävin ostamassa s-marketista suurimman kurkun jonka löysin. Arvaatteko jo mihin se on matkalla?

asd

5

97

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aika hyvä, mutta kannattaa muistaa että käytän aina adjektiivin liitettyjä lauseenvastikkeita tyyliin "ostin suurimman kurkun mitä löysin, ja kävellessäni kotiin mietin jo sitä miten tungen sitä mielenkiintoisiin, väljiin aukkoihin korahdellen muhkeasti ja pirkka-olutta nautiskellen"

      Asd

    • Anonyymi

      Järkyttäviä määriä hoomoiluääniä kuuluu naapurista aamusta iltaan kärki täsä menee ja bessa käy koko ajan auttakaa

      Asd

    • Anonyymi

      Työnsin kurkun pistorasiaan ja sain koko kerrostalon sähköt poikki.

      Asd

    • Anonyymi

      Valkotakkisten autosta kuuluu ad:hd:ad:hd:ad:hd kun ne hakee teidät pehmeeseen koppiiin ennen kuin maksa räjähtää

    • Anonyymi

      Hieron pascaisia sormiani kahvipuruihin vaikea sanoa, mitä alkueläimiä, loisia ja bakteereja niihin menee. Hauska katsoa miten työpaikalla porukan vessakäynnit tihenevät ja korona käy, löyhkä kantautuu työpisteelle saakka.

      Asd

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?

      Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.
      Ikävä
      148
      6661
    2. Yritystuet pois ja työeläkevaroilla maksettava valtion velka pois

      Nyt on teille kerrottu keino kuinka Suomen velkaongelmasta päästää eroon kertalaakista. Älkää saatanat enää minulle tul
      Maailman menoa
      35
      3638
    3. Nyt Yle otti silmätikukseen sisäministeri Rantasen

      Aivan erinomaista työtä tehnyt sisäministeri Mari Rantanen on saanut paljon aikaiseksi. Maahanmuuttoon ja maahanmuuttaji
      Maailman menoa
      305
      3200
    4. Ylen juttu sisäministeristä oli selvän tarkoitushakuinen

      haluttiin vielä vuoden loppuun saada joku "kohu". (Olisiko Yle tehnyt jutun jos sisäministerinä olisi esim. RKP:n, jota
      Maailman menoa
      71
      2832
    5. Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota

      Muualla maailmassa yrittäjät elävät asiakkaiden rahoilla, Suomessa palkansaajien maksamilla veroilla. Palkansaajahan ma
      Maailman menoa
      5
      2282
    6. Milloin näit kaivattusi edellisen kerran?

      Olitteko juttusilla vai sivusta vain? Miten reagoit?
      Ikävä
      21
      1863
    7. Liikaa vauhtia

      Nuorukainen 17v. on ajanut 114 km/h 60 km:n alueella Nesteen kohdalla ja onneksi poliisi oli paikalla ja hurjastelu lopp
      Suomussalmi
      46
      1701
    8. 15
      1646
    9. Ulkoministeriön konsulipäällikkö arvostelee rajusti Haavistoa: "Täällä on pelon ilmapiiri"

      "– Täällä on ministerin toimien takia aivan selvästi pelon ilmapiiri. Jos sellaisen annetaan pesiytyä virkamieskulttuuri
      Maailman menoa
      5
      1624
    10. Kokoomuksen ja perussuomalaisten kannattaisi yhdistyä

      Näin saataisiin yksi yli 30 prosentin puolue, jolla olisi riittävästi voimaa jatkaa tarpeellisten rakennemuutosten läpi
      Maailman menoa
      8
      1388
    Aihe