Mahtava piirre ja siksi sinusta pidän niin paljon. 💛
Oon aina luottanut sinuun.
13
1664
Vastaukset
- Anonyymi
Aloitus menee miehelle 💛
- Anonyymi
J miehelle?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
J miehelle?
Sivusta voisin sanoa, että menee J- miehelle ❤️
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sivusta voisin sanoa, että menee J- miehelle ❤️
J-(ännä)miehiin ei ole luottamista..
- Anonyymi
Niin luonteenpiirteitä vai kasvonpiirteitä? <3
- Anonyymi
On vain niin luotettava. 🤗 tietää sen itsekin
- Anonyymi
Onko vastaus kyllä vai ei
- Anonyymi
Mihin?
- Anonyymi
Tuntuuko kenestäkään koskaan siltä, että yksi ihminen tuntuu olleen niin monessa tilanteessa esoteerisella tavalla paikalla, että olo on lähes vainoharhainen ja tekee mieli puhallella nurkkiin?
- Anonyymi
Niin, kas kun joku asia liittyy jollain tavalla itseen, niin siitä muodostuu sellainen side, mikä ei ole tämän maailman järjellä selitettävissä. Ymmärrän jos hieman kuumottaa, mutta sellaista se elämä on
- Anonyymi
Minä olen aina tiennyt sen.
- Anonyymi
Todellakin, sen verran pahaa oot saanu aikaan. Jos tulee tilaisus, että sanomisellani on asioiden etenemisen vaikutusta niin en todellakaan aio vaieta.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2456204Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.735082KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa134331Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1293083Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123071Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1532551Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,832535Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1761714- 461679
- 681505