Tässä siis kävi juuri niin

Anonyymi

kuin mä vähän osasin odottaakin 😥

17

555

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ammuit ittees jalkaan?

    • Anonyymi

      Pessimisti ei pety..

    • Anonyymi

      Älä sure, keksitään jotain. Minun tunteet sinuun vain vahvistuu tälläisten tilanteiden jälkeen. :) Kaikki kääntyy vielä hyväksi, usko siihen.

      Olet Armas!

      • Anonyymi

        Helkkarin moneen anonyymiin kirjoittajaan sinulla on tunteita ! Valittettavasti mikään ei käänny hyväksi nettipalstalla leikkimällä vieraiden ihmisten kanssa. Eikö äo kerro sitä.


      • Anonyymi

        Miksi annat valheellisia lupauksia täällä, mitä se sinäkin muka keksisit, samat jorinat joka päivä eri ihmisille. Mieti vähän.


      • Anonyymi

        Miten sä jaksat ja kehtaat.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miksi annat valheellisia lupauksia täällä, mitä se sinäkin muka keksisit, samat jorinat joka päivä eri ihmisille. Mieti vähän.

        Sivusta: Ei ole aloittajan vika, jos ihmiset omivat aloituksia jotka ei ole heille tarkoitettuja. Täällä on joitakin palstahaukkoja, jotka omivat aloituksen, kuin aloituksen. Ne ovat yleisesti ottaen naisia, jotka eivät omimiskiireissään ehdi edes tarkistaa onko aloittaja nainen vai mies.


    • Anonyymi
      • Anonyymi

        ei ole nyt noin vakava asia


      • Anonyymi

        Wau mikä biisi. Mii laik!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Wau mikä biisi. Mii laik!

        On!


    • Anonyymi

      No?

    • Anonyymi

      Niin tässäkin. Sellaisia ne on😔

    • Anonyymi

      Niin meillä kaikilla. Turhia ihastumisia ja ikävöimisiä.

    • Anonyymi

      Mullekin kävi, mut just sillä ikävällä tavalla, jota pelkäsin muutaman kerran. Harmittaa, enkä unohda koskaan heidän tekojaan. 😢

    • Anonyymi

      Immeiset nii säästääpi eläkepäiviään varten. Käy niinkuin käykin.

    • Anonyymi

      Sittenhän kävi hyvin kun osasit tuloksen odottaa etukäteen, ei päässyt tuleen yllätyksiä.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      319
      11983
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      156
      11117
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      264
      6459
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      239
      5273
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      181
      3737
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      174
      3568
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      54
      2571
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      329
      2010
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      12
      1854
    10. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      106
      1801
    Aihe