Onko torppa lataamossa?

Anonyymi

Ei oo kuulunut

7

169

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ilmoitus tehty.

      • Anonyymi

        Kiva kun sulla hommaa piisaa noiden ilmoitustesi kanssa. Lieneekö muuta tekemistä ollenkaan, kun päivästä toiseen samaa hommaat?


      • Anonyymi

        Ilmoitettu Eskolle.


      • Anonyymi

        Tekeekö tuo kyseenalainen ” kansalaisaktivisti” tuota ” myyräntyötään” ylläpidon kiusaksi? Tuolle Sarjailmoittelija- uhkailijalle pitäisi nyt jonkun ylläpidosta laittaa luu niinsanotusti kurkkuun. Ihan pihallahan tuo on, tosin ei ole enää puhunut tulostetuista 🤣 kommenteista mitään. Kun ei ole kauhalla hänelle annettu, niin....🤔.


    • Anonyymi

      Hyvinkin voisi Perhetuttuska olla jossain lepäilemässä. Senverran on ollut kohua, rumaa skandaalia ja kämmäilyä hänen elämässään, että paatuneellekin voi aiheuttaa jotain kremppoja. Toivottavasti asiat tästä selkenevät ja nuo hänen todella huonosti kohtelemansa ihmiset saavat oikeutta. Toivottavasti ” puukkohipankin oikea laita tulee julki, oli se sitten mitä tahansa 🤔. Joo, Sarjailmoittelija voi suostumuksellani tehdä tästäkin ilmoituksen 😉.

      • Anonyymi

        Ehei! Maisu on lataamassa. Kohta alkaa mieletön valkopesu äitiyden ja vauvan kustannuksella. Saamme maailman ihanin ja kaunein äiti ja vauva- postauksia joka päivä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ehei! Maisu on lataamassa. Kohta alkaa mieletön valkopesu äitiyden ja vauvan kustannuksella. Saamme maailman ihanin ja kaunein äiti ja vauva- postauksia joka päivä.

        Jos, siis jos lapsi tulee maailmaan, niin photoshoppaako Perhetuttuska vauvastaankin kauniimpaa? Kelpaako beibi kuviin omana itsenään?


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Missä kokoomuksen naiset?

      Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa
      Maailman menoa
      60
      3503
    2. Finland is now Petter place

      Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.
      Maailman menoa
      23
      2333
    3. Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita

      HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.
      Maailman menoa
      139
      1985
    4. Huomasitko? Tidjan Ban tyttöystävä paljastui - Tuttu kohutusta rakkausrealitystä

      Ban tyttöystävä on Kolmiodraama-realityn Heidi Kytö. Ba ja Kytö kertoivat maaliskuussa 2026 somessa, että he ovat seurus
      Suomalaiset julkkikset
      17
      1566
    5. Alkuperäinen Jeesuksen antama kastekäsky on Matteuksen evankeliumissa

      Matt.28:16-20 16 Ja ne yksitoista opetuslasta vaelsivat Galileaan sille vuorelle, jonne Jeesus oli käskenyt heidän menn
      Kaste
      163
      1217
    6. Pistä joku tunniste vuosien takaa

      Meidän välillä. Naiselta pyydän.
      Ikävä
      62
      1207
    7. Vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden kasteesta.

      Nykyaikana on niin paljon tietoa saatavilla että vilpitön totuudenetsiä löytää totuuden myös kristillisestä kasteesta. R
      Kaste
      450
      1062
    8. Pidätkö vielä elämäsi

      Rakkautena minua
      Ikävä
      59
      893
    9. Mietin tässä yhtä kysymystä

      Pysyisitkö minun kävelytahdissa mukana?
      Ikävä
      76
      852
    10. Toivon että kuulut elämääni

      Mutta aika näyttää miten läheisesti. Lupaan kertoa jossain sivulauseessa, kun muutan paikkaa.
      Ikävä
      33
      823
    Aihe