Onko torppa lataamossa?

Anonyymi

Ei oo kuulunut

7

136

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ilmoitus tehty.

      • Anonyymi

        Kiva kun sulla hommaa piisaa noiden ilmoitustesi kanssa. Lieneekö muuta tekemistä ollenkaan, kun päivästä toiseen samaa hommaat?


      • Anonyymi

        Ilmoitettu Eskolle.


      • Anonyymi

        Tekeekö tuo kyseenalainen ” kansalaisaktivisti” tuota ” myyräntyötään” ylläpidon kiusaksi? Tuolle Sarjailmoittelija- uhkailijalle pitäisi nyt jonkun ylläpidosta laittaa luu niinsanotusti kurkkuun. Ihan pihallahan tuo on, tosin ei ole enää puhunut tulostetuista 🤣 kommenteista mitään. Kun ei ole kauhalla hänelle annettu, niin....🤔.


    • Anonyymi

      Hyvinkin voisi Perhetuttuska olla jossain lepäilemässä. Senverran on ollut kohua, rumaa skandaalia ja kämmäilyä hänen elämässään, että paatuneellekin voi aiheuttaa jotain kremppoja. Toivottavasti asiat tästä selkenevät ja nuo hänen todella huonosti kohtelemansa ihmiset saavat oikeutta. Toivottavasti ” puukkohipankin oikea laita tulee julki, oli se sitten mitä tahansa 🤔. Joo, Sarjailmoittelija voi suostumuksellani tehdä tästäkin ilmoituksen 😉.

      • Anonyymi

        Ehei! Maisu on lataamassa. Kohta alkaa mieletön valkopesu äitiyden ja vauvan kustannuksella. Saamme maailman ihanin ja kaunein äiti ja vauva- postauksia joka päivä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ehei! Maisu on lataamassa. Kohta alkaa mieletön valkopesu äitiyden ja vauvan kustannuksella. Saamme maailman ihanin ja kaunein äiti ja vauva- postauksia joka päivä.

        Jos, siis jos lapsi tulee maailmaan, niin photoshoppaako Perhetuttuska vauvastaankin kauniimpaa? Kelpaako beibi kuviin omana itsenään?


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      105
      2633
    2. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      102
      1725
    3. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      67
      1525
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      14
      1236
    5. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      22
      1048
    6. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      81
      963
    7. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      44
      931
    8. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      120
      921
    9. Kultasi eka kirjain? Kuka haluaa

      A haluaa J
      Ikävä
      84
      859
    10. Koko kansan kaste Punaisen meren ylityksen aikana

      Koko Israelin 2,5 milj.kansa sai kasteen ja Pyhän Hengen lahjan ylittäessän Punaisen meren. 1.Kor.10 1 Sillä minä en ta
      Kaste
      337
      832
    Aihe