Ei oo kuulunut
Onko torppa lataamossa?
7
103
Vastaukset
- Anonyymi
Ilmoitus tehty.
- Anonyymi
Kiva kun sulla hommaa piisaa noiden ilmoitustesi kanssa. Lieneekö muuta tekemistä ollenkaan, kun päivästä toiseen samaa hommaat?
- Anonyymi
Ilmoitettu Eskolle.
- Anonyymi
Tekeekö tuo kyseenalainen ” kansalaisaktivisti” tuota ” myyräntyötään” ylläpidon kiusaksi? Tuolle Sarjailmoittelija- uhkailijalle pitäisi nyt jonkun ylläpidosta laittaa luu niinsanotusti kurkkuun. Ihan pihallahan tuo on, tosin ei ole enää puhunut tulostetuista 🤣 kommenteista mitään. Kun ei ole kauhalla hänelle annettu, niin....🤔.
- Anonyymi
Hyvinkin voisi Perhetuttuska olla jossain lepäilemässä. Senverran on ollut kohua, rumaa skandaalia ja kämmäilyä hänen elämässään, että paatuneellekin voi aiheuttaa jotain kremppoja. Toivottavasti asiat tästä selkenevät ja nuo hänen todella huonosti kohtelemansa ihmiset saavat oikeutta. Toivottavasti ” puukkohipankin oikea laita tulee julki, oli se sitten mitä tahansa 🤔. Joo, Sarjailmoittelija voi suostumuksellani tehdä tästäkin ilmoituksen 😉.
- Anonyymi
Ehei! Maisu on lataamassa. Kohta alkaa mieletön valkopesu äitiyden ja vauvan kustannuksella. Saamme maailman ihanin ja kaunein äiti ja vauva- postauksia joka päivä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ehei! Maisu on lataamassa. Kohta alkaa mieletön valkopesu äitiyden ja vauvan kustannuksella. Saamme maailman ihanin ja kaunein äiti ja vauva- postauksia joka päivä.
Jos, siis jos lapsi tulee maailmaan, niin photoshoppaako Perhetuttuska vauvastaankin kauniimpaa? Kelpaako beibi kuviin omana itsenään?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Moni islamilainen maa on jo kieltänyt burkat ja nigabit
mm. Marokko, Tunisia ja Turkki. Miksi he ovat sen tehneet? No perusteet ovat selkeät ja yhteneväiset: turvallisuus, yhte1362679Vain puolet SDP:n kannattajista luottaa puoluejohtoon häirintäkohussa
Ja SDP on ilmoittanut, että ainoa rangaistus häirintään syyllistyneille kansanedustajille on puhuttelu - aina sama. Eli1082158Persujen vaalilupaus oli euron bensa
Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.411793Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin
Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi401619Kyllä mies pakit kestää
Herranen aina nyt poijat! 😃 Jos pelkäätte pakkeja noin paljon niin hamekangasta hakemaan. Oon ite saanut useammatkin n601516Palomestari sytytti tulipalon Kankaanpäässä
Kankaanpää ei yllätä koskaan. Oukarinkadulla syttyi rivitalossa tulipalo toukokuussa 2024. Nyt sen sytyttäjää syytetään311264Kuka on Farmi Suomi Riiko?
Farmi Suomi -realityssä Riiko Sakkinen on saanut paljon tv-aikaa. Riikon ajatuksia ja toisten nokittelua sekä lopulta pe131181Topi osti Askon
Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan591154Vastuuhenkilöt
Ketkä ovat Lapuan Kotiasunnot-yhtiön tili- ja vastuuhenkilöt? Nimet kehiin, julkista tietoa.631126Pelataanko sivistyslautakunnan päätöksissä reilua ja avointa peliä?
Huomasin, että sivistyslautakunta on tehnyt viikko sitten isoja miljoona päätöksiä lastemme koulukuljetuksissa ja kaup34801