Ei oo kuulunut
Onko torppa lataamossa?
7
125
Vastaukset
- Anonyymi
Ilmoitus tehty.
- Anonyymi
Kiva kun sulla hommaa piisaa noiden ilmoitustesi kanssa. Lieneekö muuta tekemistä ollenkaan, kun päivästä toiseen samaa hommaat?
- Anonyymi
Ilmoitettu Eskolle.
- Anonyymi
Tekeekö tuo kyseenalainen ” kansalaisaktivisti” tuota ” myyräntyötään” ylläpidon kiusaksi? Tuolle Sarjailmoittelija- uhkailijalle pitäisi nyt jonkun ylläpidosta laittaa luu niinsanotusti kurkkuun. Ihan pihallahan tuo on, tosin ei ole enää puhunut tulostetuista 🤣 kommenteista mitään. Kun ei ole kauhalla hänelle annettu, niin....🤔.
- Anonyymi
Hyvinkin voisi Perhetuttuska olla jossain lepäilemässä. Senverran on ollut kohua, rumaa skandaalia ja kämmäilyä hänen elämässään, että paatuneellekin voi aiheuttaa jotain kremppoja. Toivottavasti asiat tästä selkenevät ja nuo hänen todella huonosti kohtelemansa ihmiset saavat oikeutta. Toivottavasti ” puukkohipankin oikea laita tulee julki, oli se sitten mitä tahansa 🤔. Joo, Sarjailmoittelija voi suostumuksellani tehdä tästäkin ilmoituksen 😉.
- Anonyymi
Ehei! Maisu on lataamassa. Kohta alkaa mieletön valkopesu äitiyden ja vauvan kustannuksella. Saamme maailman ihanin ja kaunein äiti ja vauva- postauksia joka päivä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ehei! Maisu on lataamassa. Kohta alkaa mieletön valkopesu äitiyden ja vauvan kustannuksella. Saamme maailman ihanin ja kaunein äiti ja vauva- postauksia joka päivä.
Jos, siis jos lapsi tulee maailmaan, niin photoshoppaako Perhetuttuska vauvastaankin kauniimpaa? Kelpaako beibi kuviin omana itsenään?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al962355Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/221834Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1271613- 871302
Perussuomalaisten onnistunut vappumarssi nostaa kannatusta
Rauhanmarssilla olleiden kimppuun hyökänneiden vassareiden kannatus sen sijaan romahtaa. Kaikki näyttää hyvältä vuoden161291- 1271179
Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka136926"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!48908Yhä pyörit mielessä,
ja tällä kertaa huomasin yhden asian: Sinusta välittyi sellaista lempeyttä ja välittämisen tunnetta, jota ei voi unohtaa29837Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su80836