Ei oo kuulunut
Vastaukset 7
- Anonyymi
Ilmoitus tehty.
- Anonyymi
Kiva kun sulla hommaa piisaa noiden ilmoitustesi kanssa. Lieneekö muuta tekemistä ollenkaan, kun päivästä toiseen samaa hommaat?
- Anonyymi
Ilmoitettu Eskolle.
- Anonyymi
Tekeekö tuo kyseenalainen ” kansalaisaktivisti” tuota ” myyräntyötään” ylläpidon kiusaksi? Tuolle Sarjailmoittelija- uhkailijalle pitäisi nyt jonkun ylläpidosta laittaa luu niinsanotusti kurkkuun. Ihan pihallahan tuo on, tosin ei ole enää puhunut tulostetuista 🤣 kommenteista mitään. Kun ei ole kauhalla hänelle annettu, niin....🤔.
- Anonyymi
Hyvinkin voisi Perhetuttuska olla jossain lepäilemässä. Senverran on ollut kohua, rumaa skandaalia ja kämmäilyä hänen elämässään, että paatuneellekin voi aiheuttaa jotain kremppoja. Toivottavasti asiat tästä selkenevät ja nuo hänen todella huonosti kohtelemansa ihmiset saavat oikeutta. Toivottavasti ” puukkohipankin oikea laita tulee julki, oli se sitten mitä tahansa 🤔. Joo, Sarjailmoittelija voi suostumuksellani tehdä tästäkin ilmoituksen 😉.
- Anonyymi
Ehei! Maisu on lataamassa. Kohta alkaa mieletön valkopesu äitiyden ja vauvan kustannuksella. Saamme maailman ihanin ja kaunein äiti ja vauva- postauksia joka päivä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ehei! Maisu on lataamassa. Kohta alkaa mieletön valkopesu äitiyden ja vauvan kustannuksella. Saamme maailman ihanin ja kaunein äiti ja vauva- postauksia joka päivä.
Jos, siis jos lapsi tulee maailmaan, niin photoshoppaako Perhetuttuska vauvastaankin kauniimpaa? Kelpaako beibi kuviin omana itsenään?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301349
- 881232
- 81726
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...10655- 27647
- 47543
Suomessa ei anneta opiskella eikä työskennellä
Johtajat päättävät elämästäsi ja tekevät puolestasi päätöksiä. Johtajat eivät osaa kuunnella, koska ovat narsisteja.120539- 19525
- 44505
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/115499