Sara Forsberg

Tuo naapuri kaupungin uljas pitkä tyttö kaikkien päiväunien kohde nähdään nyt televisiossa päivittäin. Äänestä sinäkin niin tämä ihana nainen näkyy nelosella joka ilta pari tuntia. Itse soitin eilen kymmenen puhelua ja yksi maksaa vain euron ja nyt ei naurata.
402334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 40

Vanhimmat

Saralla oli vappuna synttärit ja 27 vuotta tuli täyteen.

Äänestä

En äänestä eikä oo uljas, enemmänki pöljä eikä ees kielinainen

Äänestä

Vaurasta sukua?

Äänestä

On se uljaan näköinen amatsooni 185 cm pitkä ja mahtava lauluääni. Panisin.

Äänestä

Televisiossa sen takamusta näytetään koko ajan aaaaaahh...

Äänestä

Jokaine on uljas tuossa iässä kun persepuolelta kuvataan. Varsinkin kun sara on just laihuttanu 30 kilon ihrat. Mahtaako olla iho kovin poimuinen
Liikakilojen jäljiltä vai onko turvauduttu jo plastiikkakirurgian. Suku on varakasta Halpa-Hallin omistajien sukua niin pienet puutteet pystyy korjata ja unohtaa .

Äänestä
  • Millä lailla se muka tuonne on sukua??

    Äänestä

Porealtaassai eilen oli kiinteät timmit pakarat ja reidet eikä selluliittiä (vielä). Tuommoseenko olisin kuhilajuhlissa nuorena törmänny niin karjakon pyydystäminen olisi loppunut ja olisi monta pitkäjalkasta jälkeläistä näiden nykyisten persjalkasten tilalla.

Äänestä

Tuliko reisille?

Äänestä

Katoin eilen ohjelman ja näin Sarasta unta.

Äänestä

Noh en nyt kyllä Saraa äänestäisi muuten kuin pois koko haussista,onhan siellä siellä se Pinja joka voittaa ne kaikki

Äänestä

Sara on aikuinen nainen ja tämä Pinja on pikkutyttö joka äidin avustuksella vääntelee naamaansa netissä sekä kertoo kotona asumisestaan.

Äänestä

On se kaunis katsoin eilen ja aion katsoa myös tänään.

Äänestä

Eilen se pikku tyttö poltteli tupakkaa monta kertaa veteli poskisavuja. Sara on kyllä myös minun suosikki.

Äänestä
  • Kuuntelin radiossa tätä ihmistä ja tulin hyvin huonovointiseksi!!!

    Äänestä

Aivan ihana Sara ja onhan hänet joissakin lähteissä mainittu kokkolalaiseksi.

Äänestä
  • Nyt turvat kiinni. Noita on 13 tusinassa. "Moni kakku päältä kaunis", ja tupakka se vihoviimeinen kaiken pilaaja. Kysyin kerran kaupan kassalla, nätin tytön ostaessa tupakkaa, että onko iskä lähettänyt tupakkaostoksille. Saa..na että olin saada kirjaimellisesti turpiini, hah hah haaa!!!...

    1Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Nyt turvat kiinni. Noita on 13 tusinassa. "Moni kakku päältä kaunis", ja tupakka se vihoviimeinen kaiken pilaaja. Kysyin kerran kaupan kassalla, nätin tytön ostaessa tupakkaa, että onko iskä lähettänyt tupakkaostoksille. Saa..na että olin saada kirjaimellisesti turpiini, hah hah haaa!!!...

    Ne 12-vuotiaat on niin koviksia. Tällä ikää kavereista alkaa tippumaan keuhkosyöpäiset ja keuhkoahtauman takia 10 metrin happiletkun varassa elävät luurangoiksi laihtuneet haamut. Ennenkin oli näitä "koviksia". Jos ei muuta tautia ole, niin joskus tuntuu puoli tuntia oksentavan keuhkojaan hangelle.

    Äänestä

ennemmin katon äitiäni

Äänestä

Äitien päivä meni mutta Saran näkee vielä pari viikkoa joka päivä televisiossa. Laitan ulkovessan seinälle ison kuvan Sarasta kesäksi.

Äänestä

Onneksi Sara on tuolla niin ei saanut suvun vappubrunssilla korona tartuntaa.

Äänestä

Tänään taas nelosella ilta yhdekseltä Sara ja muistakaa äänestää.

Äänestä

ei ikinä

Äänestä

Sara vieläkin mukana. Muista äänestää.

Äänestä

Ei ulkonäössä vikaa - harmittaa vaan miten typerästi lahjakkuuttaan käyttää.

Äänestä

Notkia tyttö ja hyvän näköinen ei liian laiha ja ehejät housut jalassa.

Äänestä

Nyt kaikki äänestämään tämä lähes oman kaupungin tyttö voittoon.

Äänestä
  • Säälin teitä.

    Äänestä

Tytöltä on elämä ihan hukassa, topivotaan että löytyy ennekuin tulee vaippaikä ja ainot koipiloihin.

Äänestä

Sara on viiden finalistin joukossa ja nyt kaikki äänestämään oman maakunnan tyttö voittoon.

Äänestä

Saran voisi palkata Kokkolan matkailun edistäjäksi äitinsä kun on täältä kotoisin.

Äänestä

Nyt Saraa äänestämään enään neljä kilpailijaa jäljellä.

Äänestä

Tosi naurettavaa leuhkia kännisekoiluillaan radiossa, antaa esimerkkiä nuorisolle,häpeä sara

Äänestä
  • Tatuoinnit sen kun lisääntyy. YÖKS! 🤮 Jotenkin sen näkee jo naamasta, että tatuoitu on jotenkin suttuinen. Facebookissa ehdotetaan kaveriksi ja kun selaa kuvat, niin aina niillä nuhjuisilla jostain pilkistää tatuointi.

    Äänestä

Forsberg kertoi viimein iltapäivällä suorassa lähetyksessä, että kasvojen ruhjeiden takana on käsistä lähteneet kotibileet.

Forsberg vei Valo-koiransa hoitoon juontajaparilleen Luukkaselle ja lähti lauantaina kotibileisiin.

– Siinä oli varmaan jotain vapaalla olevan äidin taikaa ilmassa, koska mä vedin ihan järkyttävät tuubat, Forsberg sanoo.

– Ensimmäistä kertaa ikinä, mulla meni muisti, Forsberg jatkaa.

Muut kotibileisiin osallistuneet ihmiset ovat kertoneet Forsbergille myöhemmin illan kulusta. Ensin Forsberg oli innostunut tappelemaan ja heittelemään juomalaseja pitkin asuntoa, jota seurasi naispuolisen ystävän kanssa pussailua. Asunnolta poistuessa Forsberg oli innostunut vetämään mahaliukua taksijonossa.

– Heräsin aamulla mun porraskäytävästä, että kotiin oltiin päästy kuitenkin. Puolet mun kamoista oli hukassa ja naama ihan paskana. Nää oli semmoiset puhdistavat lärvit. Joskus sitä tarvitsee, Forsberg naurahtaa.

Sara Forsberg tuli alunperin tutuksi vuonna 2013 julkaisemastaan Youtube-videosta, jossa hän imitoi eri maiden kieliä. Forsbergiä kutsuttiin pitkään mediassa nimellä ”Kielinainen”. Forsberg on sittemmin luonut musiikillista uraansa Yhdysvalloissa ja aloittanut radiojuontajan työt HitMixillä. Vuonna 2021 hänet nähtiin Big Brother -ohjelman julkkiskaudella.

Äänestä

Äitinsä oli koulukiusaaja aikoinaan. Kova sellainen.

Äänestä
  • Kaikki lapset ovat potentiaalisia kiusaajia, joiden ei tarvitse pelätä tulla itse kiusatuksi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kaikki lapset ovat potentiaalisia kiusaajia, joiden ei tarvitse pelätä tulla itse kiusatuksi.

    Ja miten tuo tähän liittyy

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kaikki lapset ovat potentiaalisia kiusaajia, joiden ei tarvitse pelätä tulla itse kiusatuksi.

    Ootko koulukiusaamisen kannalla, vai.

    Äänestä

Sara on perinnetietoinen kotimainen nainen eli epäilemättä perussuomalaisten ja patrioottien makuun. Rehelliset lärvit pukevat niin miestä kuin naista, se on nykyaikaa ja tasa-arvoista.

Hänellä on nyt hiukan lärvi rutussa. Noh, sellaista sattuu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tuo naapuri kaupungin uljas pitkä tyttö kaikkien päiväunien kohde nähdään nyt televisiossa päivittäin. Äänestä sinäkin niin tämä ihana nainen näkyy nelosella joka ilta pari tuntia. Itse soitin eilen kymmenen puhelua ja yksi maksaa vain euron ja nyt ei naurata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu