Onko torstaitorin pitäjät antaneet porttikiellon jollekin uutisnälkäiselle kun tuota väsynyttä koronatelttaskeidaa tunkee joka ikiseen ketjuun, vanhaan ja uuteen?
Sama jäärä ilmeisesti tuntee katkeruutta Merihelmeä tai sen yrittäjää kohtaan?
Kuka lohduttaisi Nyytiä?
Onko mahdollista
4
166
Vastaukset
- Anonyymi
Torstaisin teltalla halaillaan nyytiä ilman turvavälejä🤧
- Anonyymi
Teinijonnen tasoinen haikailee telttailemaan? Torstaikerholaiset on kaikki jo rokotettu vähintään kertaalleen. Äitisi antaa sinulle halin, isästä tuskin on tietoa telttajuoruja enempää. Luultavasti kepulaisisäntä ja sekös risoo?
- Anonyymi
Olisikohan joku kateellinen yrittäjä, torikaupassahan ei kuitteja tarvitse antaa asiakkaalle ja tavaran sertifiointi on vähän niin ja näin, pientä homettakin väliin löytyy. Luullaan että torimyynnillä tienaa hyvin.
- Anonyymi
Kyllä todella isoa halia tarvitaan ressukalle joka katkeroituu torimyynnin tuloista ja keskustelukerhoista...
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741