OMG, nyt on kyllä söpö yöllinen valvottaja. Kummatkin on kyllä aikamoisia nappisilmiä täytyy sanoa: https://www.suomi24.fi/viihde/eronnut-kirsi-alm-siira-vitsailee-jaatavista-silmapusseista-yollinen-valvottaja-on-tassa?s24
Eronnut Kirsi Alm-Siira vitsailee "jäätävistä silmäpusseista" - Yöllinen valvottaja on tässä!

43
10703
Vastaukset
- Anonyymi
Ou nou, mikä söpöliini... Tuo Kirsi on kyllä hassu tyyppi, hieman vissiin säheltäjä, mutta kumminkin osaava.
- Anonyymi
Ihana nainen, joka ei ota itseään liian vakavasti. 💕
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ihana nainen, joka ei ota itseään liian vakavasti. 💕
Pelkkä tyrkky,samaa sakkia myös, Pekka Pouta,tyhjäntoimittajia,ja kyseenalaistan myös ammattitaidon,varsinkin sääennustajan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pelkkä tyrkky,samaa sakkia myös, Pekka Pouta,tyhjäntoimittajia,ja kyseenalaistan myös ammattitaidon,varsinkin sääennustajan.
Eihän tämä osaa mitään todellista,helppo heikki. Ja kulunu kasvo tv hen ja hullut sitä näyttää tv:ssä.
- Anonyymi
Parempi kyykkääjäkin kuin kintulle kusija kehaisi tuota Koiramäen Anttikin...
- Anonyymi
illan tullen iltasella ilolinnut laulaa, ja juovat ilolientä liikaa !
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
illan tullen iltasella ilolinnut laulaa, ja juovat ilolientä liikaa !
Kirsi on kaunis nainen, olimiten oli mutta naäinhäse on
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
illan tullen iltasella ilolinnut laulaa, ja juovat ilolientä liikaa !
Juottaako paksuposkipekka ja anaaliantti, nuo kaksi impotenttia, ilolientä asiakkaalle ohi kirjanpidon?9 Hyi hyi.
- Anonyymi
Kun nainen eroaa, niin hänellä on 2 vaihtoehtoa, joilla selviytyä siitä.
1. Laihduta
2. Ota koira (tai kissa, kani, hamsteri, vompatti tms.)
Kirsillä on muodot kohdallaan, niin ei jäänyt muuta vaihtoehtoa kuin ottaa karvakuono.
Kaikki ne on söpöjä pentuna, jopa buldoggit.
Kirsi sen sijaan on söpö vanhempanakin: Hottis MILF !!!!- Anonyymi
Ja jos ei laihduttaminen ,koiran otto saa tarpeeksi julkisuutta,niin sitten aletaan ottamaan kuvia,vähäpukeisina.Näinhän nää turhat julkkistyrkyt toimii.
- Anonyymi
Kaunis Kirsi❤️
- Anonyymi
Taas yksi joutava eukko odottaa että silmäpussit ja avioero tuo uuden ukon.Ei millään jaksa katsella tätä"kaunotarta"
- Anonyymi
Voimakkaat yhtäläisyysmerkit. Aikuinen nainen. Ikäarvio 50v.
- Anonyymi
Ihana karvavauva, parasta maailmassa lämpöä iloa ja seuraa ja tietenkin työmaata❤
- Anonyymi
Ruma ku rullatuoli. Lehmusvirtaa vielä katselee sen saavutettua jo keski-iän.
- Anonyymi
Mikä on alm???? siira on sellanen perkeleen tuholainen ja ilkeä torakka joka ei ole hyväksi,,, taitaa tämä mamma olla kuin rotta siirana valtiossa ja veret imeä!!!1
- Anonyymi
Varmasti jokainen tykkäisi olla ilkeä torakka ja tuholainen juu. En usko.
Jokainen joka ylväänä seisoo pitää pysäyttää kovin keinoin. Vaikka niin, että lyö sille ryynit suuhun sanomalla jotain positiivista kesken ilkeän istunnon.
Vaikka että persut pitäisi katsoa ensi tilassa vaikka ensihoidossa.
- Anonyymi
Tämän ajan naiset ei osaa muuta kuin erota, ja vollottaa siitä joka sivulla.
onneksi on korkea aita tontilla.- Anonyymi
Siira ei ole kyllä vollottanut.
Hän ei tarvitse elättäjää. - Anonyymi
Hyvin sanottu 👍
- Anonyymi
Miten hän virtsailee, ei kiinnosta.
- Anonyymi
..toi mun frendi sanoi maikkarin uutisia..
pelleuutisiksi...
aina tirskutaan, oli asia
mikä tahansa....🤣...- Anonyymi
Samaa mieltä,pelkkää pelleilyä,varsinkin Pekka Poudalla. Ei ihan hirveen uskottava.Luulee olevansa vitsikäs? Ei uppoa tämä.
- Anonyymi
Juuh, nyt kun on eronnut, niin heti on pussit silmienalla . . . . juuh, no saa kerrankin sitä mitä haluaa . . . . juuh!
- Anonyymi
Ei todellakaan kiinostaisi.Nämä tälläiset on ihan ........
- Anonyymi
Tykkään koirista ja tuo on kyllä soma koira..tietää vissiin kyllä että hän on kaunis koira..
- Anonyymi
Kun Kirsistä on wt- juttuja tarpeeksi typerillä saiteilla ja lehdissä, niin maikkarin uutisten se vähäinenkin uskottavuus katoaa. Villi veikkaus: Kirsi vaihtoon!
- Anonyymi
Tuskin menee vaihtoon, koska tehtiin juttu Kirsin söpöstä koiranpennusta. Muutenkin hän on pätevä työssään ja miellyttävä persoona.
- Anonyymi
Niinhän ne eronneet akanhuplakot filosoivat, niitä kun riittää jokapaikkaan jonniijoutavia päläpättäjiä, uudelle ukolleen kurrittaanva näin keväällä.
- Anonyymi
Aivan kyllä juu.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/16931524/aitien-paiva-se-tarkein-paiva- - Anonyymi
Sinkuilla on monelaisia pusseja silmien alapuolella ja monella myös tummia, sillä imutus on usein kovaa.
- Anonyymi
Kiva lisäliite nimessä. On BB-ilkka, Tis-Sanna, somevaikuttaja-Sara ja sitten eronnut-Kirsi.
- Anonyymi
Ei ymmärrä tätä. Siira on hyvä koomikko ja voisi palkata kymppiuutisten loppukevennyksiin putoamaan jakkaralta.
Uutisiin sen puoleen tarvitaan vakavamman oloisia ihmisiä. Kuten Leena Rousek, Eeva Polttila, Leena Kaskela. - Anonyymi
Koronakevät kasvatti avioerojen määrää 30%. Moni nainen lähti.
- Anonyymi
Onpa nyt ihmeellistä, jos joku eroaa 🙄 Nythän Alm-Siira voi nauttia sinkkuelämästä. Tuskin hän siihen lupaa keneltäkään tarvitsee.
- Anonyymi
Heikkoja signaaleja uutislähetyksissä? Onni suosii rohkeaa... ;-)
- Anonyymi
Anteeksi vaan, mutta jos toimittajat alkavat tehdä henkilökohtaisista asioistaan uutisia, kertoo se etteivät oikeat uutiset ja tiedon välittäminen kiinosta. Ihan samalla tavalla meteorologi, jonka piski tai oma pelleily on säätä tärkeäpää, tekee "hallaa" tieteelle joka tutkii säätä ja sen vaikutuksia yhteiskuntaan. En ymmärrä miksi tämän tasoiseen mediaan on Suomessa pääsytty. Hyvät tavat ja huumori eivät sulje posi toisiaan.
- Anonyymi
Tuossa ei ollut kyse uutisesta, vaan joku toimittaja oli ottanut kuvakaappauksen Alm-Siiran henkilökohtaisilta sivuilta. Myös uutistoimittajilla on lupa vapaa-aikaan ja omaan elämään. Ei pitäisi juttu koiranpennusta häiritä ketään 😄
- Anonyymi
Kuka on kiinostunut enemmälti tästä?
Normaali mies ei ole,ei kiinosta taatusti,päin vastoin. - Anonyymi
Minäpä valotan asiaa! Mustan magian kirjamme mukaan olet tulihormissa, väriltään punakeltainen! SYY: SINÄ JA KAIKKI KAVERISI OLETTE VAUNUPEDOFIILEJA!
AMEN TO YOUR LIFE! - Anonyymi
Täälläkin taitanee olla tuo yksi ja sama henkilö joka väsää nämä kirjoitukset YKSINÄÄN!
Jos et lopeta, niin lisää tulee kirjoituksia ja jopa tunnistan sinut.
Ketjusta on poistettu 17 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 944115
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.613369Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1643073Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,723034SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.812509Suomalainen lähti ilman takkia sotaan
Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.52326Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.1902060Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a292033Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s651982- 951413