Mistäpä mä tietäisin. Katsoin vain ettei sulla ainakaan sormusta oo. Kun en tunne sua juurikaan.
Kerta se ois ensimmäinenkin. Haksahdan yleensä vain varattuihin:(
Kerta se ois ensimmäinenkin. Haksahdan yleensä vain varattuihin:(
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Aina sama lässytys
Niin, sähän voit olla joku ihme sateenkaarilesbo. Oletkin vähän kummallinen, jos oikein tarkemmin mietin :)
No mä nyt kuitenkin kerroin olevani ihastunut just suhun. Sä et...
Vain nainen käy minulle miehelle.
Kaikki ketkä on sinkkuja taikka ei omista sormusta on homoja... luin suomi24selta missä kaikki on totta.
Täällä ymmärretään kaikki tahallaan väärin...!! Tahdoin vain korostaa sitä,etten tiedä hänestä juuri mitään.että saatan erehtyä vaikka noin perustavanlaatuisessa asiassa ja häiritä häntä siitä johtuen.
Miksi pitää aina ilkeillä takaisin?
On sormus ja sorbusta.
Jos tarjoat mulle sorbuksen niin en mä sitten sua lyö.
Elämä on.
Elämä on se ei kerro mitä huominen tuo tai vie.
Vai tuossa vaiheessa olet.. Pakko kertoa kun itse ihastuin aika yllättäen mieheen ja ei kovin tunnettu, niin varmaan kaikki epäilyt kävi mielessä jossain vaiheessa. Nyt kun on jo tasaantunut vähän niin on myönnettävä, että taitaa olla ihan tavallinen hetero vaan, mutta kyllä kelpaa edelleen.
Joo, aika alkuvaiheessa olen, onko tässä vaiheitakin...:)
Heteroltahan tuo vaikuttaa, mutta sitten ihmettelen kovin, miksi niin ihana vapaana kulkee:) Jos vaikka saisi kuitenkin kaapattua omaksi.
Koska saa paskaa kohtelua suurimmalta osalta naisista, jotka ovat itseään täynnä ja sysää negansa miehen niskaan? Mene ja näytä, että olet erilainen.
Ja kyllä vapaana, voi olla ihan omasta tahdosta.. typeriä luuloja tuollaiset, ei se kerro mistään seksuaalisuudesta mitään.
Ihan samanlaisia kuin mulla alussa. On siinä vaiheita, odota vaan :)
Et tiedä kaikkea. Onko koolla väliä? Mitä jos mies on karvainen selästäkin? Nyt ymmärrät paremmin. Ehkä pitäisi lopettaa tähän menin liian pitkälle päästin itseni ihastumaan ja unohdin eräät asiat. Et ole ensimmäinen joka pohtinut asioita joita toit esille. Mutta olen saanut epäilyjä pöhölön lisäksi myös k...pää, narsisti ja pleijjeri jne jne... Oon jo tottunut siihen siksi yrittänyt olla joka tilanteessa vaan neutraali ja asiallinen ja peittää tunteita!
Tottakai voin, mutta ihon hiki riittää toistaiseksi. Sinulla lienee jokin probleema? Oletko täysi vapaa-ajattelija?
Al Pacino on ihan mahtava sokeana tanssijana, vaikka melko vanha mies siinä kohtaa onkin, eikö.
Olen homo ja ihastuksesi on suloista. Meistä tulee vielä hyvät ystävät ja nauretaan kaikelle yhdessä.