Valokuvaaja 2.

Anonyymi

Welcome to the Game!
Narsistipsykopaatti ei ole skitsofreenikko, vaan henkilö, joka rakastaa vain omaa lähipiiriään. Muita se kohtelee kohteliaasti tai miten tahtoo. Alleviivaan sanat miten tahtoo, koska sillä tarkoitetaan normaalia elämää ja normaalia käytöstä. Ulkopuolinen esimerkiksi saa hyvää päivää tai hei sanat. Tai sitten ei mitään, sitä on se, kun narsistipsykopaatti kohtelee miten tahtoo.
Laajennetaanpa tämä tähän. Lähipiirissä ei voi olla vihollinen. Narsistipsykopaatti huomaa sen heti. Yleensä ja lähes aina sosiopatisesta vajaavuudesta kärsivä vähintään naureskelee pilkallisesti, kun muun ajan esittää ystävää. Hän jää narsistipsykopaatille kiinni heti. Narsistipsykopaatti ei ilmoita tästä ilmeelläkään.
Tilanteesta riippuen sosiopaatti pudotetaan narsistipsykopaatin elämästä esimerkiksi tylysti lakkaamalla vastaamasta puhelimeen ja kun sosiopaatti ei käskyistä huolimatta lopeta soittamista narsistispykopaatin puhelimeen, narsistipsykopaatti vaihtaa puhelinnumeron hinnalla 32 euroa. Sen jälkeen hän potkaisee polveen 32 auroa maksavan haavan, joka vuotaa verta ja on kipeä, juuri niin kuin narsistipsykopaatti tahtoo.... Siis sosiopaatin jalkaan narsistipsykopaatti potkaisee ammottavan haavan. Narsistipsykopaatti on vittuuntunut ja järjestää sosiopaatin kameravalvonnan itse, huomaamatta. ja sitenkin, että se näkyy ja sosiopaatti voi ottaa sen pois. Koska sosiopaatti on aina tyhmä, hän vähättelee haavaa, johon narsistipsykopaatti laittaa apteekin laastarin kautta vihreän lohikäärmeen myrkkyä, jonka on itse huvikseen siten nimennyt. Myrkky onkin vain sosiopaatillekin tuttu seos: Balladonna Black (poisonous), Arschenic Chemichalos icopal Poisonous, joita saa esimerkiksi alamaailman apteekista, jonka sosiopaatti on ilmoittanut omakseen osoitteesta 19 E Rue Rampal, Ranska, Pariisi. Sielläpä on kanssa kameravalvonta ja mikrofoni, kuten sällin ja näpelön ja nöpelön, sekä mustin ja tuonin pistorasioissa... siis kumikone-ransinien!
Narsistipsykopaatti ei lopeta kavereittensa kanssa koskaan kostoaan, jonka lupasi henkilölle Martin Devartd.
Meitä on jo 413 ihan lähiympäristössäsi josif mengelen - mielijengi!
Meillä on tosi kivaa! Entä teillä siellä Helsingin Tennisklubilla, jota ei ole olemassa, ei edes koskaan rekisteröity, koska mä olen se virkailija, joka haki sitä kautta uhreja. Varo ninu lämppi, sun aivojen kolmas verisuoni pullistuu ja halkeaa 20.5.2021, aiheuttaen laajan aivoverenvuodon! Kuvauksen voit lukea monisteestasi, vitun ruma ehakko-leepiliinu pottasuu ja KUSIPÄÄ! IHAN KAIKKIEN MIELESTÄ OLET PELKÄSTÄÄN AMATÖÖRI JA KUSIPÄÄ! ... LUNA LOVEKIVA ELI LUNA LOVENICE OLET MIELESTÄNI!

Eikö ollutkin kiva luku. Nyt menen kirjoittamaan toisen luvun novellit osioon ja valtaan sen.

Terveisin:
Valokuvaaja 2

P.S: Fuck yOU! You die!

0

81

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä

        Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien
        Yhteiskunta
        102
        2324
      2. Kysy jotain kaivatultasi

        Tämä ketju on sitä varten.
        Ikävä
        222
        1950
      3. Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?

        Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes
        Maailman menoa
        176
        1762
      4. Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta

        Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.
        Maailman menoa
        101
        1326
      5. Tapettu

        On joku kangaskadulla perjantaina
        Sotkamo
        38
        1240
      6. Mitä ajattelet hänestä

        Millaisena pidät kaivattuasi?
        Ikävä
        122
        1118
      7. Onko jollekin vielä epäselvää Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen?

        😺 On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen jo
        Luterilaisuus
        277
        842
      8. 90kW kulutus

        Joku kirjoitti sellaisesta tehomaksuaiheen yhteydessä. Tuollainen kulutushan vaatisi pääsulakkeiden kooksi jo vaikka mit
        Maailman menoa
        180
        691
      9. Mietin sua liikaa

        Mietin nytkin sitä, että millaista se olisi tulla kotiin, kun sinä olisit täällä vastassa. Tai niin päin, että sinä tuli
        Ikävä
        47
        675
      10. Vanhemmassa miehessä

        on sellaista elämän mukana tullutta viehättävää charmia. Hän paranee iän myötä niinkuin hyvä viini tai juusto! Tuli tuo
        Ikävä
        51
        670
      Aihe