Tiedän mies, että olet samanlainen kesäesa niin kuin minäkin, sellaista Esa Pakarisen vikaa nimittäin, mutta kumpi onkaan se Puupää ja kumpi Pätkä :D
Mitä kesäesa?
Anonyymi
19217
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Lentävä kalakukko!
Lentävä hollantilainen.
Kumpikin käy, kunhan et ihan Justiinaksi ala. Voi muuten olla puupää lujilla 🙃
Tarpeeksi lujille kun laittaa niin hiilikin muuttuu timantiksi hehee ;)
Mää ole puupää
Tää on taas tän mielenterveys seksuaalisekasikiön viesti... En kumpikaan, minä olen minä ja sillä selvä ja en deittaile mitään vätyksiä, vaan kauniita naisia.
Miksi puhut noin rumasti ihmisille? Taitaa sinulla itselläsi olla tuon mielenterveyden kanssa ongelmia, tämä ei ole oikea paikka niitä setviä, joten toivotan vain onnellisempaa kesää sinulle. Ehkä fantasiasi kauniiden naisten deittailustakin toteutuu, kun saat sekä sisäisen että ulkoisen habituksesi kuntoon. :)
Ei tuo vajaa 40 v alkoholisti osaa muuta enää kuin irvailla netissä ihmisille. Haisee pahalta. Ei käy suihkussa ja kaikki muut ihmiset on paskoja vaikka ite on täysin syvältä sieltä... Jonkinlainen asperger tai muu lievä kehitysvamma.
Väärin meni molemmat vastaukset.
Kyllä se kertoo jonkinlaisesta sisäisestä pahasta olostasi, kun ulosantisi on tuollaista. Kehottaisin menemään muille sivuille provoamaan, missä sanasi saattaisivat kohahduttaakin, mutta en sitä tee, herkemmät saattavat ottaa itseensä jopa. Voimia sinne, kaikki lähtee itsestä.
Vaikka itse vastasit toiseen, no jopas on outoa :D
Kyllä. Ei voi kovin hyvin mennä jos ulosanti on jo heti aamupäivästä tuota luokkaa. Raukka varmaan kirjoittelee äitinsä kellarissa mukamas hauskoja trollailujaan...
Äidin oma aikuispoika.
Veikkaisin enemmän jotain toimistotyyppistä paikkaa, yleensä nämä trollaajat kun ovat irl kaikkea muuta, kuin sitä mitä tänne suoltavat, korjaan, esittävät siis jotain muuta.
No pakko sanoa tähän, että toivottavasti. Elämältä potkuja päähän saaneilta tuon tekstin jotenkin ymmärtäisi, jos asia onkin toisin niin vähän huolissaan pitäisi kai olla.
Säälittävä sä oot, nimettömänä ei edes osaa ottaa vastuuta omista tekemisistään
Minulla ei ole luurankoja kaapissa, että siinä mielessä haukut väärää puuta. Jos noin pahasti vainoharhat ja katkeruus pukkaa päälle niin kehotan oikeasti siirtymään muille sivustoille, ihan itsesi vuoksi, tosin voit sinä tässäkin länkyttää jos se oloasi kohentaa, minuun se ei valitettavasti vaikuta sillä tavalla kuin varmasti haluaisit.
Nyt te tappelette keskenämme. Hyvä hyvä
Sitä päivää ei tule että alkaisin palstalla "tappelemaan", tai edes provosoitumaan :D Liikaa hyvää energiaa! Kyllä minä huomaan, että täällä kovasti yritetään jotain reaktiota saada, not gonna happen darling :)