Helvetin Juntit

Anonyymi

Oletteko koskaan kuullut sellaista sanaa kuin KORONA. Vetäkää ne kaljanne kotona,

7

94

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Todella junttimaista ottaa vielä pienet lapset mukaan juhlimaan. Todellisia älykääpiöitä. Edesmennyt jääkiekkoilija sanoi aikanaan että Rauma on niin paska paikka pelata että se pitäisi työntää mereen.

    • Anonyymi

      Se on nyt niin ettei bileitä keskeytetä

    • Anonyymi

      Just niin.!! Jos on hieno ilma niin voitte mennä ehkä parvekkeelle istumaan. Muistakaa kuitenkin se maski!!

    • Anonyymi

      Muistakaa pitää ikkunat kiinni kesäisinkin ettei korona hyppää sieltä kurkkuun, itse ruuvasin myös iomanvaihtoventtiilit kiinni ettei sikaflunssa tule sieltä.

    • Anonyymi

      Näinhän se on xarkad

    • Anonyymi

      Kateus, varsinkin Lukon mestaruus kateus vie kalatkin merestä kummankohan kaupungin edustalta tällä kertaa Porin vai Turun?

    • Anonyymi

      Miksi nämä koronshörhöt ovat ihan hiljaa ja suorastaan pettyneitä kun jättisltistumiskuolema fantasiat eivät toteutuneetkaan. Uutenavuotena piti Levin toiminnasta räjähtää käsiin mutta yllätysyllätys tartuntaluvut laskivat ja taas nämä koronanlietsojat joutuivat pettymään. Ei osata tutkia faktoja, tilastoja, anakyysejä. Ainoastaan iltapäivälehdistä tuleva pelonlietsonta herättää näiden lampaiden luottanuksen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      91
      3528
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      5
      1779
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      5
      1572
    4. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      29
      1351
    5. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      53
      936
    6. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      70
      872
    7. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      35
      872
    8. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      47
      820
    9. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      4
      777
    10. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      774
    Aihe