Oletteko koskaan kuullut sellaista sanaa kuin KORONA. Vetäkää ne kaljanne kotona,
Helvetin Juntit
7
124
Vastaukset
- Anonyymi
Todella junttimaista ottaa vielä pienet lapset mukaan juhlimaan. Todellisia älykääpiöitä. Edesmennyt jääkiekkoilija sanoi aikanaan että Rauma on niin paska paikka pelata että se pitäisi työntää mereen.
- Anonyymi
Se on nyt niin ettei bileitä keskeytetä
- Anonyymi
Just niin.!! Jos on hieno ilma niin voitte mennä ehkä parvekkeelle istumaan. Muistakaa kuitenkin se maski!!
- Anonyymi
Muistakaa pitää ikkunat kiinni kesäisinkin ettei korona hyppää sieltä kurkkuun, itse ruuvasin myös iomanvaihtoventtiilit kiinni ettei sikaflunssa tule sieltä.
- Anonyymi
Näinhän se on xarkad
- Anonyymi
Kateus, varsinkin Lukon mestaruus kateus vie kalatkin merestä kummankohan kaupungin edustalta tällä kertaa Porin vai Turun?
- Anonyymi
Miksi nämä koronshörhöt ovat ihan hiljaa ja suorastaan pettyneitä kun jättisltistumiskuolema fantasiat eivät toteutuneetkaan. Uutenavuotena piti Levin toiminnasta räjähtää käsiin mutta yllätysyllätys tartuntaluvut laskivat ja taas nämä koronanlietsojat joutuivat pettymään. Ei osata tutkia faktoja, tilastoja, anakyysejä. Ainoastaan iltapäivälehdistä tuleva pelonlietsonta herättää näiden lampaiden luottanuksen.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2018464- 565362
- 244987
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni284894Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv384721Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h764615- 624193
- 433837
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on403114- 452819