Missä sinä lissu luuraat kun ei ole täällä ollut viestejä. Ei tosin minultakaan ole ollut, vaikka päivittäin käyn katselemassa. Minä olen kyllä pysynyt ilman röökin röökiä. Myös muut viime kesänä kirjoitelleet, oletteko edelleen linjalla.
Lissu
Vaari
3456
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Täällähän minä.Olen ainakin 4.4 nim.merkki torvelon laittamaan ketjuun kirjoitellut ja sinuakin siellä kaipailin.Et ilmeisesti ole huomannut.Käyppä katsomassa.Tulin juuri kotiin pikku matkalta,niin sen takia nyt vasta sulle vastaan.
Olen ollut edelleenkin savuttomana,ajattele vähän.En olis kyllä uskonut silloin syksyllä tähän,että pystyn olemaan puoli-vuotta polttamatta.Nyt tulee kohta 7 kuukautta.Vähän on kyllä nyt keväällä ollut vaikeuksia,kun alkoi ilmat lämpenemään,ja voi ulkona istuskella.Alkoi tupakka ailahdella mielessä.
En kyllä aio nyt periksi antaa,kun näin pitkälle olen päässyt,vannomatta kuitenkin paras.Olis kiva kun nyt toisetkin kertois meille kuulumisia.Yritetään pitää yhteyksiä.Oletko sinä ollut terveenä ja muutoinkin onko kaikki hyvin?
Kirjoitellaan.Viestisti auttoi minua taas jaksamaan.t lissu
Kyllä se on lissu niin, että me ollaan kuivilla. Miksei sitä joskus tee mieli vetästä sauhut toisen askista, mutta kun en vedä niin en.
toivotaan,että asia on niinkuin sanot.Eikä onneksi minullakaan se tupakka koko aikaa mielessä pyöri.Välillä tulee vaan sellaisia mukamas hyviä muistoja.Onneksi menevät ohi.Hyvää kevään jatkoa sinulle ja pidetään huoli toisistamme.t lissu