Kun tehtävä on suoritettu. Tehtävä on löytää itsensä, tekonsa, ottaa vastuu tai kokea sama. Olin joskus syytön kun syytettiin milloin mistäkin, laitettiin kokemaan vaikka mitä, laitettiin sanaa kulkemaan vaikka mistä. Jokaisen mitta täyttyy joskus. Olen siis 8 vuoden ajan kasvattajanne. Saatte te sen mitä teitte. Mistä syytitte. Kun katumus, asioiden oikea laita valaistuu päähänne, olette vapaita. Kuulin joskus että olen mahtava noita, joka ei ymmärrä omia voimiaan. Voitte todentaa tämän. Tekonne olivat järisyttävän kamalia minulle ja kullannupuilleni, nyt olemme tulleet ilmoittamaan teille, että on aika valaistua. Niin kuin sanoin palataan 8 vuoden kuluttua. Seurailen teitä etäältä, sivusta ja katson miten kehityt te ihmisiä, ymmärrätte alistamisen, hyvän tahtomisen ja pakottamisen eron. Eikö ole hienoa opitte kunnioittamaan toisten elämää, omaa tahtoa ja elämän asioita. Hyvä tästä tulee. Kääritään hihat, ruvetaan töihin. Yhdessä parempi maailma!
Kirous purkautuu itsestään
Anonyymi
17<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Olen mahtava narsisti tuomionvaltikka kädessä tappamassa ja jakamassa minun näkemääni oikeutta
Haluatko nähdä minun nahkavaltikan?
Ergo, kukaan sun nahkavaltikkaa halua.
Juu ei halua, ei jos sitä kerran pitää tuommoiseen mahtipontiseen tyyliin heilutella ja aloitusta lähinnä tarkoitan tai siis sitäkin. Mut siis pilaaks tää mahtisauvakulma jonku visiot?
Vihtori mitä fantasia bullshittiä.. lakkaa kirjoittamasta muista ihmisistä, tuollaista soopaa..
Tsemii, hihojen kiärintä kannattaa aina.
Tollanen 150cm kääpiöksi jäänyt lentää kyllä ilman hihojen käärintääkin
Ensimmäinen nähty salama käynnistäkööt vaikeat vuodet. Itse päätät miten kauan jatkat. Kannat vastuusi vain omista teoista. Teot eivät siirrettävissä. Kohdistuu henkilökohtaisesti. Onnea matkaan! Turvallistakin! Vuodet vierii nopeasti, muistakaa nauttia välillä niistä pienistä asioista.
Älä pilaa noitien mainetta tuolla skitsofreenisella sepustuksella. Sinulla on ensinnäkin melko paha aura, joten parempi että hoidat vaan itsesi kuntoon ja jätät tuollaisen sekoilun vähemmälle. Paha tuo vaan lisää pahaa, vaikka kuinka verhoilisit sen... Sanonpahan vaan.
Usko sinäkin trolleihin.
Muista, valaistus ❤️ älä syytä tietämättä. Lue teksti uudelleen, miksi näin tehdään. Totuus tulkoon esiin, ja oikeus tapahtukoot ❤️ onko salattavaa 🤭
Ei tuossa uskomisesta mitään puhuttu, lue ensimmäinen virke uudelleen ja sisäistä se.
Ja toisekseen, enkelit eivät näyttäydy pahoille, eivät unessa johdata pois pahoilta.
Nimenomaan, hallelujaa saimme näyn🤦♀️
Ooks jotenki osallinen johonki kummaan kuvioon kun selostat kummallista sisennystäsi? Minä oon vaan utelias lukia
Ööö...-sivusta
Joo, semmoista se sekoilu saattaa välillä olla, esim paperisodasta seittemän vuoden syyniin jne kohtuullista panostusta, jossa moni iso hemmo jää hoomiossa hopealle