Ei tarvita korkeakouilua kun pääsee trollimestariksi. Riittää kun trollaa vuosikaupalla kotkalaista kansanedustajaa!
Muhoksen laitoksen opeilla supertrolliksi
Anonyymi
3060
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Maalittaja on profiloitu. Viranomaiset tietävät maalittajan henkilöllisyyden. Maalittaja sanoo enhän se miä vaan muut.
Ei uutta auringon alla hehehheeeheheheheheheee....... muhoksen enhän se miä mulkero ei saanut huijattua lähjeiseltään 15000 euroa rahaa eikä sen takia saanut mitään lahjoituksia kun oli vittuillut 40 vuotta!
Että silleen.
Oho et 40 vuptta oikeen. Eli vittuolu olis alkanut tarhaikäisenä suurinpiirtein. Joopajoo Pasko Arvinen sinua halutaan haastatella, yksi niistä olen minä. On nimittäin tylyä asiaa
Museomestaaja voisi myös lopultakin palauttaa museosta pitkäaikaislainana olevat työkalut, jotka ovat yhteskunnan omaisuutta.
Muurauskauha on varastanut eräästä liikkeestä 100.000 euron edestä arvotavaraa ja työkaluja. Sitten tämä sama muurauskauha yritti kiristää 15000 euroa, mutta ei siinä koskaan onnistunut. Nyt sama narsistinen kauha himoaa kostoa, mutta ei tiedä kenelle kostaisi, kun on virallisesti jätetty ulkokehälle, josta ei toivu koskaan. Kyllähän sevarmaan kauhojaa vituttaa kun ei ahneudessaan tajunnut kusevansa omiin muroihin.
Morjes narsukauha. Eiköhän muisteta se salassapitovelvollisuus. Salaisia kaupungin korvauksia ei voida julkistaa eikä myöskään luottamuksellisia lahjoituksia, jotka eivät mitkään kuulu narsistiselle muurauskauhalle, joka on ainakin 5 vuotta sitten jäänyt pesemättä ja on nykyään pelkkä laastinen murikka, kuten on kauhan omistajakin.
Syyllinen on profiloitu.
40 vuotta on oikein.
Viiri ei todista, mutta asiakirjat todistaa.
Muhoksen laitoksen opeilla velliperseeksi. En ole myyrä Woimatonkeilla enkä varas enkä vainoaja ja kistän kaiken sanoo velliperse trolli tallinmäen ketunpaskan intuitiolla. :D
Vaarille häkki heilahtaa.
Amiraaliin ei ole kauhealla kauhalla tulemista.
Vellipersekauha taas uhoaa, mutta eipä tule äijä sinne minne on kutsuttu jo viime syksynä. Pelkäsi velliperse niin paljon että jäi koneelle nillittimään kun ei uskaltanut tulla paikan päälle.
Muurauskauha ketunpaskassa erotettu puolueesta, laitettu ulkokehälle mittavasta omaisuudesta ja saanut naiselta turpaan. Ruskea paskanen vyö ei auttanut kauhaa parempaan. Pisan vinoja torneja kaikkialla. Isännät kiroavat sutta ja sekuntaa tekevää pönttöä.
Narsistinen otsolan muurauskauha on tehnyt kymmenille isännille sutta ja sekuntaa.
Mitä pisan vinokauhalle voi antaa lääkkeeksi kun se ei suostu hoitoon? Ei mitään voi laittaa pakkohoitoon vasten tahtoaan. Tosin ei ole samin bibiin asiaa jos saldo on miinuksella. Kusenkeltaonen romuauto ei riitä saldon näytöksi.
Enhän se miä on jo aika tunnettu trolli ja pisan vinon tornin uunintekijä. K-rautakauppiaskin tietää sen tarinan. Olin tänään ostamassa laatoitustarvikkeita ja kauppias kertoi kauhutarinoita narsistesta muurauskauhasta, joka ei totellut pimeää pönttöuunimuuraria. Toki kesällä on valoisempaa, joten pimeydessä ei tarvitse kenenkään muurata.
Muurauskauha ei saanut kiristyksellä rahaa. Toki on tehnyt paljon tuhoa, mutta ei saanut sitä 15000 euroa jota himoitsi aivan viime metreille asti. Väitti että on rahojen omistaja mutta eipä olltkaan. Valintamyymälän sirkku näki ja kuuli kaiken törkeyden. Tämän jälkeen paikalle kutsuttiin haminan asko joka siirsi muurauskauhan lopullisesti ulkokehälle kaikesta arvovarallisuudesta.
Tosi kun vesi. Muurauskauha ei toivu tapahtuneesta koskaan vaikka nillittäisi maailman tappiin.
moro
onkos tämä muurauskauha sen voimatonkin kaveri?
Kaveruudesta en tiedä, mutta muurauskauhalla on monta persoonallisuutta. Sekä kauha että voimatonki on uistinpakille sukua ainakin, jollei sitten jopa kaikki saman persoonan käskyläisiä. Neljäs persoona on pyydystyspihti, jonka tarinan kaikki ketunkakan intuitiosta kiinnostuneet tietävätkin ilman selityksiä.
Sitä vaan että onko ne kaikki olleet kusenkeltaisen pakun kyydityksessä?
Ei pissi näy kusenkeltaisessa auton pinnassa vaikka hevonen lorottaisi täyden lastin.
5620/R/15839/20 kirjoittelijat odotelkaa rauhassa
Hölö hölö hölö. Muista kymmenen käskyä ja lopeta se juoruilu.
Miksi levittelet poliisin tutkintanumeroa tänne?
Vain yksi Kotkalainen tuli siellä trolliksi.
Toinen kotkalainen meni Lahteen kiusaamaan alaikäisiä. Heh!
Yksi kotkalainen on kuollut.
Ja kolmas mutta Haminasta luulee olevansa suuri etsivä melkein poliisi, joka tietää kaikesta kaiken. Jopa senkin kuka palstaa käyttää, sanan profilointi taakse mennä väitteitään esittämään faktoina. Ja sotkeutumalla joka asiaan, ja valitellen viranomaisten roiminnasta. Onkohan nyt niin, että tämä kyläpollari ei ole kovin suosittu viranomaisten silmissä kun on aktiivisesti kiusannut heitäkin aina tuomareista poliisiin asti. Tämä tietysti voi tarkoittaa sitä että, viranomaiset on odottanut hetkeä kun voi näyttää oman agendansa ja hetki on lähellä. Siinä kyläpollarin vikinä ei enää auta.
Jo silloin mielessä oli lasi esineet yhdistetty voimatonkiin.
Ei voimatonkiin vaan tinapaperiin ja tuorekelmuun johon kaksi vanhaa vaaria ovat toisensa paketoineet.