Nyt tarjous luvilaisille.eka käpelöimään kaloja ja sitten telttaa haastamaa n ettei minulla koronaa kun haisen sillillle.
torille kalaan
Anonyymi
12813
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Olet jo todistanut olevasi idiootti. Asiaa ei tarvitse todistella enempää.
Voitko ystävällisesti lopettaa häiriköinnin ja kääntyä mielenterveyspalveluiden puoleen?
Kiltit tädit ja sedät antavat samalla koronarokotuksen, kuulut selkeästi riskiryhmään. Voit jopa päästä kivaan pehmustettuun huoneeseen ja talo tarjoaa ruuat.
Kerrothan kaikille mitkä puheenaiheet seuraavien lisäksi mielestäsi ovat Luvialla sallittuja:
- KEPUN ylistäminen
- Palokunnan "erinomaiset" pojat ja rahankerjäys
heille
- Ringettetypyköiden erinomaisuus
- aikansa elänyt haastepyöräily
- ????
Kaikki eriävät mielipiteet näköjään ovat mielestäsi mielenterveyden häiriöitä. Miten oma psyykkinen elämäsi jakselee?
Onneksi itse olet terve. Sen huomaa mm. tavastasi nimitellä ihmisiä idiooteiksi ja leimata totuudenpuhujia mielenterveyspotilaiksi. Mieti vähän asioita!
Perjantaina paskapaperi teltalla coronaa.join käsidesipullon luotsin hyllyjen välissä ja ei hyvältä näyttänyt.kalsarit vaihtoon.
Huomenna taas torin koronatelttaan iskemään tarinaa! Eurajoella just sopivasti tänään 3 uutta tartuntaakin.
Omat desit mukaan.ei saa pihdata.
Oli siellä eilen paljon porukkaa kokoomusta ja sen ehdokkaita kehumassa. Oikein iloisesti hymyilivät ja tervehtivät, vaikka vaalien jälkeen kääntävät katseensa pois kun vastaan tulevat. Ovatkohan kaikki rehellisiä veronmaksajia, vai onko joukossa talousrikollisia, konkurssikoijareita ja pimeäntyöntekijöitä. Kyllä siinä käsidesiä tarvittiin jotta mahdollinen virus torjuttiin.
PERSUT tarjosivat prehjuhousuille oikein makkaraa. Muuta annettavaa niiltä ei sit löydykään. Eikä KEPULLA, paitsi helvetin kallista ruokaa suomalaisille!
Vasemmistolaisia ei sitten ollutkaan, paitsi noita oikeanlaidan demareita jotka tarjoili neekelipusuja.
Oliko siellä oikein naakerikin paikan päälle laahattu?
Nyt torille kaikki vanhatpiiat hakemaan deltavarianttii. Ätshii.
Onko itsestään kuollutta. Lehdessä vain luki, että Luvian rannoilla on kuolleita kaloja.